id: s9r7vj

Młodziutka HULA z otwartym złamaniem kości piszczelowej

Młodziutka HULA z otwartym złamaniem kości piszczelowej

Our users created 1 187 368 fundraisers and raised 1 248 685 628 zł

What will you fundraise for today?

Description

Hula to ok. 9 miesięczny psi podrostek, któremu życie nie oszczędziło bólu i cierpienia.

Trafiła do schroniska z nienaturalnie wygiętą łapą, padło podejrzenie złamania. Badanie w Ortovecie u dr Sokołowskiego nie pozostawiło złudzeń – złamanie z przemieszczeniem kości piszczelowej w lewej, tylnej łapie. Odłamek kości przebił już skórę. Potrzebna operacja!!!

Ponieważ uraz miał miejsce jakieś 3-4 tygodnie temu, a kość zaczęła się już nieprawidłowo zrastać, trzeba ją przeciąć, złożyć w odpowiedni sposób i założyć płytkę stabilizującą kość.

Jej diagnostyka oraz szacowany koszt operacji wraz z badaniami krwi i lekami to ok. 5.000 zł. Dojdą koszty wizyt kontrolnych i zmiany opatrunków po zabiegu – szacujemy kolejne 1.000 zł.

h00e5a4ac0cb2c95.jpgKoszty te przerastają nasze możliwości. Pod opieką Stowarzyszenia znajduje się obecnie 45 podopiecznych – po części starszych, chorych, wymagających stałej opieki weterynaryjnej. Przy tylu podopiecznych najzwyczajniej nie mamy tych pieniędzy, ale ten psi dzieciak nie może pozostać bez pomocy, gdyż zostanie kaleką do końca życia. Pomimo bezdomności jaką zaznała w swym krótkim życiu, bólu i krzywdy, jaką wyrządził jej człowiek – jest wesoła, towarzyska i z ufnością spogląda nam w oczy. A my nie mogliśmy jej zawieźć!


Operacja umówiona jest na 31 października 2022 r. i do tego czasu musimy mieć pieniądze na jej opłacenie.


Dlatego błagamy WAS o pomoc dla tej małej bohaterki! Liczy się każdy grosz, najmniejsze wpłaty. Bez waszego wsparcia nie damy rady jej pomóc! Prosimy – wesprzyjcie Hulę i obserwujcie jak RAZEM postawimy ją na cztery łapki!!! 

Na bieżąco będziemy wstawiać dokumenty z lecznicy i zdjęcia Huli, byście mogli śledzić jej powrót do zdrowia.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 144

preloader

Comments 2

 
2500 characters