id: hd6fsj

Samochód - przystosowany dla ON.

Samochód - przystosowany dla ON.

The organiser verified the description with proper documents.
51 901 zł
of 50 000
103%
158 days
left
180
donators
Donate
Zrzutka.pl does not charge any fee

Our users created 1 035 692 fundraisers and raised 1 103 463 200 zł

What will you fundraise for today?

Description

Mam na imię Błażej. Mam 39 lat, od 14 lat choruje na stwardnienie rozsiane, moje pierwsze problemy ze zdrowiem zaczęły się gdy wkraczałem w dorosłość, pomimo problemów zdrowotnych założyłem rodzinę, dziś jestem mężem i ojcem.

Dzięki poprzednio zorganizowanej zbiórce udało mi się zakupić odpowiedni wózek inwalidzki i sprzęt, który ułatwia funkcjonowanie na codzień w życiu rodzinnym i zawodowym - bycie bardziej samodzielnym i pomocnym.

Pracuję zawodowo, lubię to co robię i chciałbym mieć możliwość wykonywać swoją pracę jak najdłużej.

Nadarzyła mi się szansa na specjalistyczny samochód. Dostałem dofinansowanie z PFRON program S.A.M. natomiast kwota dopłaty i ubezpieczenia samochodu przewyższa mój budżet. Żeby być dalej aktywnym - walczyć z chorobą jestem zmuszony do wyjazdów na rehabilitację czy też co 12 tygodni do Łodzi do ośrodka, w którym dostaję specjalistyczne leczenie.

Samochód osobowy, który obecnie posiadam z racji sędziwego wieku kilkukrotnie podczas wyprawy do Łodzi na leczenie na trasie zawodził Nas co generowało dodatkowe koszty i stresujące sytuacje. Liczyliśmy się z wymianą auta dlatego zaczęliśmy odkładać na ten cel, zgromadzone środki jednak nie są wystarczające aby zdążyć uzbierać odpowiednią kwotę potrzebną na dopłatę aby zmieścić się w terminie umowy na dofinansowanie - ponieważ część uzbieranych środków musieliśmy przeznaczyć na nieprzewidziane wydatki związane ze zdrowiem.

Samochód, który chcę zakupić to samochód z windą, gdzie będę wjeżdżać na wózku co będzie dużym ułatwieniem - bez konieczności dźwigania mnie podczas przesadzania do samochodu (spastyka dodaje kilogramów) dla mojej żony.

Zakładam zbiórkę z nadzieją ze uda mi się zebrać choć część potrzebnej kwoty. Będę wdzięczny za wsparcie. Chociaż niewielkie.


Walczymy o lepsze jutro.

Location

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 180

JS
Jacek Szurko
1 000 zł
SK
Sławek K
500 zł
TK
Tomasz Kłaput
1 000 zł
SW
Sandra Węsek
100 zł
 
Hidden data
100 zł
MI
Michal
1,46 zł
GB
grzegorz blajda
100 zł
RK
Robert Kurasiński
1 000 zł
JK
Jarek Krupski
1 000 zł
 
Hidden data
100 zł
See more

Comments 19

 
2500 char
 • BP
  Beata Pokusa

  Zdrowie ludzkie nie zna ceny, a nasze zdrowie i życie jest wartością nadrzędną...Mam nadzieję, że wiesz, że jesteś otoczony przyjaciółmi, którzy służą wsparciem i pomocą w tym trudnym okresie. Niech Twoja siła i pozytywne myśli pomogą Tobie walczyć z chorobą. Życzę wytrwałości i wiary...

  500 zł
 • PJ
  Paweł Jabłonowski

  Pozdrawiam Błażej, dużo zdrowia

  100 zł
 • Dorota Modrzyńska

  Wspieram całym sercem

  100 zł
 • M
  Malwina

  Podziwiam hart ducha, zapał i upór! Wszystkiego co najlepsze dla Ciebie i Twoich dzielnych Dziewczyn 😊

  100 zł
 •  
  Anonymous user

  RP

  100 zł