id: sbxssa

Ukraina krwawi, pomóż razem z OSP Niwnica

Ukraina krwawi, pomóż razem z OSP Niwnica

Our users created 1 189 003 fundraisers and raised 1 252 478 870 zł

What will you fundraise for today?

Description

Ochotnicza Straż Pożarna w Niwnicy prowadzi zbiórkę pieniężną na zakup środków opatrunkowych dla ludności ukraińskiej, rannej podczas prowadzenia działań obronnych swojej ojczyzny.

Zdajemy sobie sprawę, że prowadzonych jest mnóstwo zbiórek zarówno pieniężnych jak i rzeczowych. Jest to piękne jak Polacy potrafią się zjednoczyć w niesieniu pomocy. Pamiętajmy jednak, że każda kolejna zbiórka rzeczowa czy pieniężna to jeszcze większa pomoc.

Celem prowadzonej przez naszą jednostkę zbiórki jest zakup większej ilości środków medycznych jednego rodzaju. Taka forma, naszym zdaniem pozwoli na szybsze przekazanie pomocy potrzebującym. Zachęcamy wszystkich naszych sympatyków oraz inne jednostki OSP do przyłączenia się do prowadzonej przez nas akcji. Pierwsze zamówienie jest już realizowane. Zbiórka trwa nadal.

Bardzo dziękujemy wszystkim Wam którzy nie przechodzicie obojętnie koło ludzkiej tragedii . Wiemy jak bardzo potrzebne są materiały pierwszej pomocy dlatego nie czekamy do końca zbiórki i już teraz zakupiliśmy 150 sztuk Opatrunku indywidualnego wodoszczelego W ( za kwotę 2250 zł. ) . Opatrunki dotarły juz do naszej jednostki i jak najszybciej przekażemy je na Ukrainę . Przypominamy ze nasza wspólna zbiórka wciąż trwa . Jak tylko wpłyną kolejne środki to zakupimy następną partie . Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Jesteście Wielcy .

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 21

RM
Robert M
50 zł
MG
50 zł
K
Krzysztof CH
50 zł
GG
Niwnica
50 zł
K.
K.M
200 zł
PL
strażak z pierwszej linii nevady
30 zł
 
Hidden data
100 zł
ON
OSP Nowokornino
100 zł
ZW
Zwr
70 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!