id: sf2u2k

NA POMOC W ZALANYM MIESZKANIU

NA POMOC W ZALANYM MIESZKANIU

Our users created 1 190 074 fundraisers and raised 1 254 408 127 zł

What will you fundraise for today?

Description

Kochani! Kochane!

Nie przeszło mi przez myśl, że w okresie przedświątecznym będę zastanawiać się czy będę miał gdzie odpocząć w święta. Jednak tak się wydarzyło, że mieszkanie, w którym mieszkam zostało 12 listopada zalane. Czas w jakim podłoga była zalana i ilość wody, przy której musiała interweniować straż pożarna, sprawiły że trzeba wymienić całą podłogę wraz z listwami, podkładami i gniazdkami… i tak dziękuję losowi, że straty są tylko w podłodze bo całe wyposażenie mieszkania pozostało nienaruszone.


Kto mnie zna, ten wie, że nie prosiłbym o pomoc jeśli bym nie musiał, natomiast koszty remontu i mediów, które muszą być wykorzystane do osuszenia mieszkania niezwykle przerastają moje możliwości finansowe, dlatego też, jeśli mogę liczyć na choćby złotówkę, to będę za nią do zgonnie wdzięczny.


Chcesz wiedzieć komu pomagasz?

Jestem Adrian, kończący studia student, przewodnik w Planetarium Śląskim i instruktor Związku Harcerstwa Polskiego w Hufcu ZHP Chorzów. Moja codzienna pasja – harcerstwo pozwala mi się rozwijać i pomagać innym, praca przewodnika rozwija moje pasje, lecz nie jest w stanie udźwignąć tak wysokich, nieprzewidzianych wydatków, które przekraczają moją miesięczną wypłatę. Dodatkowo, w wolnym czasie jestem tatą dwóch szczęśliwych, uratowanych ze sznurka w lesie kotów, które też chciałby się móc gdzieś w święta wygrzewać :)

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 66

MK
Marta Korkus
hidden
AP
Andrzej
hidden
PP
Piotr Polok
50 zł
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
30 zł
 
Hidden data
100 zł
KL
Katarzyna Lisowska
50 zł
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
40 zł
KR
Krzysztof Różycki
50 zł
See more

Comments 1

 
2500 characters
  • AK
    Artur Kuczera

    Żebyś mógł Mikołajowi kapcie dać a nie gumiaki ;)

    50 zł