id: sfxhv6

Mikołajki dla Jarusia- zbiórka na leki, badania i nowe amerykańskie okulary :)

Mikołajki dla Jarusia- zbiórka na leki, badania i nowe amerykańskie okulary :)

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 187 191 fundraisers and raised 1 248 294 264 zł

What will you fundraise for today?

Description

Kochani koniec roku dla Jarusia to okres badań kontrolnych, kontynuacji terapii mitochondrialnej oraz spotkania z ortoptykami z USA . Wszystkie te zabiegi są kontynuacją leczenia, które krok po kroku pozwala Jarkowi na coraz większą samodzielność i kolejne postępy. Wiąże się to niestety z kumulacja dużych wydatków, których nie jesteśmy w stanie samodzielnie pokryc, gdyż i bez tego codzienne leczenie i rehabilitacja Jarusia to bardzo duże koszty. Wierzymy jednak że wspólnie uda nam się zebrać brakującą kwotę i to będzie dobry czas dla Jarka. Wciaz czekamy na samodzielne pisanie i płynne mówienie i mocno wierzymy, że moze jeszcze w tym starym roku uda się Jarusiowi to osiagnac. Potrzeba tak niewiele - wystarczy mniej niż 980 osób, które wpłaci po 5 zł :) . Prosimy was bardzo, udostępnijcie ta zbiórkę, zaproście znajomych. Napiszcie jakieś ciepłe zdanie o Jarku a damy radę :) Dziękujemy, że jesteście z nami a oto szczegółowy Kosztorys na listopad/ grudzień 2018 Terapia mitochondrialna Mitoaid – Dominika Futyma (miejsce Lublin, przyjazd co 3 miesiące z U.K.) 1350zł. (badanie kontrolne 150 zł., 4 opakowania karnozyny na okres do następnego badania – 1200zł. leki i suplementy konieczne do terapii biomedycznej zgodnie z zaleceniami lekarskimi 1100zł,. Badanie kontrolne serotoniny alab 124 Badanie panel bartonelli Centrum Wielkoszynski Dąbrowa Górnicza 660 zł. kontrolne badanie Warszawa- przyjazd specjalistów z The Center for Visual Management 450$- ok. 1700zł. .

A teraz kilka słów o Jarciu dla tych, którzy go nie znają. Nasz Jaruś to prawdziwy rycerz, codziennie z mozołem walczy ciężko pracując o to, by znów mówić, by samodzielnie pisać, pamiętać o tym, co chce zrobić i by znów odważnie i z radością nawiązywać relacje z innymi ludźmi i rówieśnikami. Niestety na skutek powikłań poszczepiennych jego zdrowie dosłownie legło w gruzach, nie ma układu w jego ciele, który nie został by uszkodzony. Szczególnie układ pokarmowy: jelita, wątroba, nerki… a także układ nerwowy zostały tak uszkodzone przez toksyny, z którymi sobie jego organizm nie poradził, że teraz Jaruś wymaga specjalistycznego bardzo kosztownego leczenia medycznego o rehabiliatacji: słuchu, mowy, oczu, postawy i całego ciała…Koszty leczenia, które w Polsce jest tak nieupowszechnione są ogromne i przewyższają nasze możliwości. Do tego dochodzą koszty bardzo specjalnej i rygorystycznej diety. Co miesięczny koszt leczenia i rehabilitacji oscyluje w granicach 5000-10000 zł. Nasz cel – SAMODZIELNOŚĆ Jarcia I SPEŁNIANIE przez niego swoich MARZEN. Tych bliskich jak rozmowa z przyjacielem i tych dalekich: żona i dzieci ;-). Bardzo serdecznie prosimy was o wsparcie i już teraz z serca BARDZO DZIĘKUJEMY.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 44

 
Hidden data
1 000 zł
ŁW
Łukasz Wyka
400 zł
MS
Marcin Szymański
300 zł
MN
Mikołaj nie święty :)
225 zł
SM
Sylwia melaniuk
200 zł
MO
Marek Osak
200 zł
 
User unregistered
200 zł
AS
Anna Szymańska
100 zł
KM
Katarzyna Mandziarz
Robert Łukijaniuk
100 zł
See more

Comments 2

 
2500 characters
 •  
  Anonymous user

  Trzymajcie się, bądźcie cały czas tacy dzielni. Poza pieniędzmi - modlitwa gwarantowana;-)

  1 000 zł
 •  
  Anonymous user

  Do pieniążków dołączam też modlitwę. Wyglądacie na wspaniałą rodzinę - trzymajcie się!

  80 zł