id: sh3btr

Świąteczne podarunki

Świąteczne podarunki

Our users created 1 189 435 fundraisers and raised 1 253 246 211 zł

What will you fundraise for today?

Description

Na tym zdjęciu widzisz uśmiechnięte twarze Stanisława i Piotra. Stasiu w ręku trzyma niewielki podarunek, jaki dostał w czasie Wigilii.

Przepadam za tym zdjęciem i lubię to wspomnienie z przed kilku już lat. To były pierwsze Święta w Winiarczykówce, na które udało nam się przygotować paczki. Spełniło się moje marzenie, w trakcie Wigilii okazało się że nie tylko moje. Ponieważ ja marzyłam o tym by przygotować paczki świąteczne dla mieszkańców Domu na Granicy, a tym czasem wielu z nich marzyło o tym by je otrzymać. To były na prawdę skromne podarunki, ale przyniosły tyle radości, że zapamiętam ten dzień na długo.


Chcę prosić Cię o pomoc, w przygotowaniu na tegoroczne Święta 25-ciu podarunków dla mieszkańców Schroniska dla osób bezdomnych w Winiarczykówce. Proszę o to byś razem ze mną obdarował osoby bezdomne.

Marzy mi się aby szczególnie w tym czasie świątecznym nikt nie czuł się zapomniany, czy samotny. Dlatego proszę Cię o wsparcie.


JEŚLI UDA NAM SIĘ ZEBRAĆ WIĘCEJ NIŻ PLANOWALIŚMY, PRZEZNACZYMY TE FINANSE NA ORGANIZACJĘ WIGILII i ŚWIĄT W DOMU NA GRANICY


Więcej o nas na naszej stronie na FB. Możesz zobaczyć tam co robimy i jak działają nasi podopieczni, mamy tam wiele ciekawych zdjęć.

Zapraszam Cię też do obejrzenia krótkiego filmiku, który udało mi się zrealizować wraz z mieszkańcami "Domu na Granicy" w ramach naszego projektu "W stronę kultury". Ten króciutki dokument został nagrodzony główną nagrodą w tegorocznej edycji konkursu "Opowiedz..."


  • JEŚLI UDA NAM SIĘ ZEBRAĆ WIĘCEJ NIŻ PLANOWALIŚMY, PRZEZNACZYMY TE FINANSE NA ORGANIZACJĘ ŚWIĄT W DOMU NA GRANICY
There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 30

 
Hidden data
30 zł
KS
Krystyna Smoleń
hidden
 
Hidden data
hidden
MM
Monika
100 zł
MP
Mike
100 zł
 
Hidden data
500 zł
 
Hidden data
50 zł
AG
Agnieszka
50 zł
 
Hidden data
10 zł
 
Hidden data
20 zł
See more

Comments 1

 
2500 characters