id: sxy5n9

Selene The Korpo Witch - gimnastyka słowiańska dla kobiet

Selene The Korpo Witch - gimnastyka słowiańska dla kobiet

Description

Nazywam się Emilia Bartkowska Selene The Korpo Witch. Jestem certyfikowaną instruktorką Gimnastyki Słowiańskiej w nurcie białoruskim, Słowiańską Kapłanką Miłości ze szkoły Metamorphosis Słowianka na Podlasiu Budzi się. instruktorką autorskiej metody Uwolnij Ciało z Gimnastyką Słowiańską stworzonej przez mgr Iwonę Trznadel oraz korporacyjną wiedźmą.

W tym życiu prowadzi mnie energia średniego świata, świata zwierząt, ludzi i roślin, świata Jawi, świata uczuć i emocji, którego kolorem jest czerwień - kolor namiętności, zmysłowości i seksualności, która w moim życiu odgrywa dużą rolę przejawiając się między innymi w tańcu, gimnastyce słowiańskiej i fotografii.


O byciu Słowiańską Kapłanką Miłości opowiadałam w Dzień Dobry TVN

vJNK7FKOP55jlO9H.jpg

Korpo Witch:


Od 2015 roku mieszkam w Warszawie gdzie pracuję w jednej z korporacji w branży Contact Center. W 2020 roku moja kolorowa osobowość i umiejętności sprawiły, że zdobyłam tytuł Telemarketera Roku w kategorii Czat Obsługowy.

Nigdy nie umiałam stać w cieniu i nie wychylać się z szeregu. Od zawsze lubiłam scenę, błysk świateł, aparat, kamerę polubiłam nieco później :)

Praca w korporacji nie zniszczyła mojej dziecięcej radości, artystycznych zapędów i szalonych pomysłów. Widać i słychać mnie z daleka. Do tego zdawałoby się szarego świata przemycam trochę magii prowadząc zajęcia dla pracownic oraz przekazując wiedzę o prawidłowych wzorcach ruchowych i oddechowych.

Od lat pracuję z kobietami też jako fotograf dzięki czemu miałam okazję budzić w nich ich kobiecą energię i sensualność. Korzystam w tym procesie z różnych narzędzi takich jak: fotografia, taniec, gimnastyka słowiańska, medytacje taneczne, świadomy oddech, elementy tantry i tao miłości.

Ciągle jestem w ruchu i podróżuję między województwami, by prowadzić zajęcia stacjonarne, ale też warsztaty. Chciałabym, by w przyszłości moja inicjatywa zataczała coraz szersze kręgi do czego możesz się przyczynić wspierając moją zrzutkę.


Wydarzeniem, z którym chciałabym wyruszyć w Polskę są NARODZINY KAPŁANKI W KOBIECYM KRĘGU

Obecnie będzie odbywać się w każdy ostatni piątek miesiąca w Piasecznie w Pracowni Mistrza.

TCOSrnAbJnX8a0gt.jpg

Gimnastyka Słowiańska rusza też ze mną w świat i już jesienią 2023 odwiedzi Gruzję.


xpWu9NcLQIDvoCVH.jpg


Kanion Dashbashi Slavic Edition:Swoje zajęcia prowadzę w 3 miastach:


  • W Iławie w woj. Warmińsko-Mazurskim ( Poniedziałki )


dWUFuMu7M3N63wpn.jpg  • W Warszawie w woj. Mazowieckim ( Soboty )


YPQV2O1l77ajFBaR.jpg  • W Piasecznie w woj. Mazowieckim ( Piątki )XLEqNhcknCHudp0m.jpg


fot. Karol Ziemowit Buda qcc651058198a1d4.jpgq43e8466ad6957ba.jpeg

Kim jestem?


Jestem kobietą z wyspy Wielka Żuława, która jest największą śródlądową wyspą w Polsce i administracyjnie należy do Iławy w województwie Warmińsko-Mazurskim. Mieszkałam na niej przez 25 lat współgrając z przyrodą. O wyspiańskim życiu możesz poczytać w magazynie Zwierciadło wywiad przeprowadziła ze mną Malika Tomkiel oraz w Gazecie Olsztyńskiej.


Moja przygoda z gimnastyką słowiańską:


Gimnastyka słowiańska pojawiła się w moim życiu w 2021 roku za sprawą niesamowitej instruktorki Julii Marcinowskiej Ja.Kobieta.Wiedźma...

Pewnego dnia trafiłam na artykuł Gimnastyka Słowiańskich Czarownic i po przeczytaniu go zaczęłam szukać więcej informacji. Najpierw znalazłam Metamorphosis i jej szkołę, a potem powiedziałam, że chcę ćwiczyć na żywo i tak się stało :) W środku szalejącej pandemii trafiłam pod skrzydła Julii i zaczęłam swoją przygodę. Nie spodziewałam się tego, że słowiańska tak wiele zmieni w moim życiu, a ja w ciągu niecałych 2 lat zdobędę certyfikaty instruktorskie i będę chciała nieść dalej tą piękną praktykę.

kf3da61bbbeb0fc6.jpg

fot. Karol Ziemowit Buda


Gimnastyka słowiańska to system ćwiczeń dla kobiet, który powstał w słowiańskiej kulturze i zachował się w folklorze białoruskim, ukraińskim i rosyjskim. Jest kilka jego odmian... Ja ćwiczę tą białoruską, która charakteryzuje się powolnym, delikatnym wykonywaniem ćwiczeń, skupieniem na oddechu, pracy z mięśniami dna miednicy i automasażu... Kilka miesięcy temu nagrałam podcast dla Radia Eska Iława : Gimnastyka słowiańska dla kobiet. Zachęcam do posłuchania <3


Do mnie bardzo mocno przemawiają symbole, afirmacje i przebywanie w kobiecym kręgu... do tej duchowej mieszanki dodaję też szczyptę nauki... i na swoich zajęciach opowiadam więcej o mięśniach dna miednicy i tym jak system wpływa na ciało... Potrzebną mi do tego wiedzę zdobywałam w Fundamentach Zdrowia u mgr Iwony Trznadel autorki metody Uwolnij Ciało z Gimnastyką Słowiańską i zostałam jedną z certyfikowanych przez nią instruktorek

s7464be5aacaa30a.jpgh4360a306011d492.jpg


Jestem otwarta na wiedzę i doświadczenie innych kobiet... Jako uczennica ćwiczyłam już z Julią Marcinowską, która uczyła się u Metamorphosis słowianka na Podlasiu Budzi Się, Justyną Danielską Gimnastyka Słowiańska Kobieca uczennicą Oksany Pawlowskiej, Joanną Prusik, która uczyła się u Ani Wrzesińskiej i Martą Miśko uczennicą Katarzyny Uramek oraz Iwoną Trznadel, która opracowała ćwiczenia pod kątem fizjoterapeutycznym. Tak tworzę swoją jakość i swoją przestrzeń budując ją z różnych elementów i łącząc je ze sobą.

u6943e2ce311382e.jpg

fot. Margho.Photo


Praca z różnymi instruktorkami sprawia, że mogę poznać więcej niż jeden punkt widzenia i wybrać z gimnastyki te jakości, które najbardziej przemawiają do mojego serca... Najbardziej w gimnastyce kocham to, że każda z nas tworzy ją pod siebie przez co kobiety szukające swojej instruktorki mogą wybrać tą, która najbardziej odpowiada ich oczekiwaniom :) Jeśli czujesz, że chcesz ćwiczyć, ale bez duchowych dodatków i symboli chętnie pokieruję Cię do takiej instruktorki, która skupia się głównie na ćwiczeniach bez symboli i afirmacji.


h8bb3651f5e48a3e.jpg

fot. Margho.Photo


Sama nadal praktykuję zajęcia jako uczennica, więc być może spotkasz mnie kiedyś na zajęciach u Julii Marcinowskiej w zaawansowanej grupie.

xe1c7998f91da45e.jpg

fot. Karol Ziemowit Buda


p1912c2e2a28e66a.jpg

fot. Karol Ziemowit Buda


Zalety gimnastyki to:

- korekcja postawy

- profilaktyka przy bólach kręgosłupa

- uregulowanie układu hormonalnego

- zmniejszenie bólu miesiączkowego

- wyrównanie cyklu menstruacyjnego

- profilaktyka przy PMS

- normalizacja ciśnienia krwi

- polepszenie pracy serca

- polepszenie pracy płuc

- polepszenie pracy układu pokarmowego

- polepszenie pracy układu moczowo-płciowego

- uwolnienie napięć zgromadzonych w powięzi

- odmłodzenie

- harmonizacja proporcji ciała

- zwiększenie atrakcyjności

- zwiększenie przyjemności seksualnej

- ułatwienie porodu przez przygotowanie do niego mięśni dna miednicy, mięśni kręgosłupa i prawidłowego oddechu

- przyspieszenie powrotu do pełnej kondycji sprzed ciąży

- wspieranie ciała w czasie połogu

- uniesienie podbródka

- otwarcie klatki piersiowej

- uniesienie pośladków

- otwarcie miednicy

- poprawienie wyglądu piersi

- praca nad zniknięciem Wdowiego Garba

- samoregeneracja

- kontakt z samym sobą

- wzmożona intuicja


fot. Margho.Photo

qa9f226bdc7fc35e.jpg

Ukończone przeze mnie stopnie i szkolenia to:


* Warsztat Weekendowy z Gimnastyką Słowiańską prowadzony przez Julię Marcinowską Ja.Kobieta. Wiedźma (lipiec 2021 )

* Warsztat podstawowy z Gimnastyką Słowiańską i elementami tantry i tao miłości prowadzony przez Gosię Daniło-Gorlewicz Metamorphosis Słowianka na Podlasiu budzi się ( kwiecień 2022 )

* Warsztat I stopnia z Gimnastyką Słowiańską, tantrą i tao miłości prowadzony przez Gosię Daniło-Gorlewicz Metamorphosis Słowianka na Podlasiu budzi się ( czerwiec 2022 )

* Warsztat II Stopnia z Gimnastyką Słowiańską, tantrą i tao miłości prowadzony przez Gosię Daniło-Gorlewicz Metamorphosis Słowianka na Podlasiu budzi się( lipiec 2022 )

* Warsztat III Stopnia z Gimnastyką Słowiańską, tantrą i tao miłości prowadzony przez Gosię Daniło-Gorlewicz Metamorphosis Słowianka na Podlasiu budzi się ( wrzesień 2022 )

* Warsztat Instruktorski prowadzony przez Gosię Daniło-Gorlewicz Metamorphosis Słowianka na Podlasiu budzi się( październik 2022 ) zakończony certyfikacją instruktorką

* Kurs podstawowy Uwolnij Ciało z Gimnastyką Słowiańską prowadzony przez mgr Iwonę Trznadel Uwolnij Ciało Iwona Trznadel ( sierpień 2022 ) zakończony egzaminem instruktorskim


f763ca0faada2771.jpg

Zachęcam do śledzenia mojej strony SELENE THE KORPO WITCH. Znajdziesz na niej wszystkie aktualności i wpisy odnośnie słowiańskiej gimnastyki oraz wprowadzania szczypty magii do korporacyjnego świata.


fot. Margho.Photo

h7ff69e2c433c151.jpg


MOJE INNE INICJATYWY :


fa229bfb20c0c933.png

:) Od 12 lat zajmuję się również fotografią artystyczną. Wykonuje portrety - głównie kobiet, ale chętnie też mężczyzn lub par. Pracuję na aparatach analogowych jak i cyfrowych. Moje zdjęcia zobaczysz na stronie: Bartkowska Photography

Organizuję również plenery fotograficzne Plenery na wyspie Wielka Żuława wraz z Magdaleną Wilantewicz i Karolem Ziemowitem Budą. Takich plenerów zorganizowaliśmy już 6 :)

me9549022e3b7c78.png

Dziękuję za wsparcie <3

Do zobaczenia na zajęciach lub plenerach fotograficznych.

Emilia Bartkowska Selene The Korpo Witch


fot. Karol Ziemowit Budanb17ac167bec57db.jpg

There is no description yet.

There is no description yet.

Benefits of a recurring donations:
The Organiser receives 100% of your funds - we do not charge any fee
You remain in full control - you can stop the support at any time without any obligations
The Organiser can fully focus on his work
You get permanent access to posts and a special distinction
You don't have to remember about the next payments
It's easier than you think :)
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Offers/auctions 14

Buy, Support.

Buy, Support. Read more

Active created by Organiser:
Tickets & Vouchers • Other
Jednorazowe wejście na zajęcia w Iławie
Voucher upoważnia do jednorazowego wejścia na zajęcia w Iławie.
50 zł

Sold: 3

Tickets & Vouchers • Other
Jednorazowe wejście na zajęcia w Piasecznie
Nagroda upoważnia do jednorazowego wejścia na zajęcia w Piasecznie w Pracowni Mistrza
60 zł

Sold: 3

Tickets & Vouchers • Other
Jednorazowe wejście na zajęcia w Warszawie
Jedno wejście na zajęcia w Warszawie na Mokotowie na Chocimskiej 12 w Drama Way. Zajęcia odbywają się w soboty od 18:30 do 20:00
60 zł
Tickets & Vouchers • Other
Miesięczny karnet na zajęcia w Warszawie
Miesięczny karnet na zajęcia w Warszawie Chocimska 12 Drama Way. Soboty od 18:30 do 20:00. Voucher obejmuje 2 wejścia. Od kwietnia wejść będzie więcej
100 zł

Sold: 3

Tickets & Vouchers • Other
Narodziny Kapłanki w Kobiecym Kręgu
Kobiecy krąg z otuleniem olejkami :) 28-04-2023 Piaseczno
100 zł
Tickets & Vouchers • Other
Gimnastyka słowiańska i oddech. Narodziny Kapłanki w kobiecym kręgu
Wejście dla jednej osoby na krąg kobiet z gimnastyką słowiańską i oddechem.
120 zł

Sold: 1

Tickets & Vouchers • Other
Wyliczenie indywidualnego zestawu rodowego
Zestaw rodowy to 7 ćwiczeń z gimnastyki słowiańskiej, które przypisane są do Twojej daty, miejsca i godziny urodzenia. Nagroda obejmuje wyliczenie zes...
150 zł

Sold: 1

Tickets & Vouchers • Other
Mini sesja zdjęciowa
Mini sesja portretowa, z której otrzymasz 6 zdjęć przekazanych w wersji elektronicznej.
150 zł
Tickets & Vouchers • Other
Miesięczny karnet na zajęcia z gimnastyki słowiańskiej w Iławie
Miesięczny karnet na zajęcia w Iławie obejmuje wejście w 4 poniedziałki. Jedno wejście 40 PLN :)
160 zł
Tickets & Vouchers • Other
Miesięczny karnet na zajęcia gimnastyki słowiańskiej w Piasecznie
Karnet na 4 wejścia na zajęcia ( 4 piątki ) w Piasecznie. Karnet upoważnia też na wejście na Ceremonię Narodzin Kapłanki
160 zł

Sold: 1

Inactive
Tickets & Vouchers • Other
Kraków - Narodziny Kapłanki w kobiecym kręgu z ceremonią kakao
Wejściówka na wydarzenie Narodziny Kapłanki w kobiecym kręgu z ceremonią Kakao w Krakowie.
250 zł

Sold: 3

Ended

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 25

 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
120 zł
PJ
Paula Jabłońska
200 zł
IZ
Isia Zarzycka
307 zł
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
60 zł
 
Hidden data
150 zł
 
Hidden data
200 zł
AG
Agnieszka
250 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!