id: sy8fwu

Zrzutka na CZTERY KÓŁKA

Zrzutka na CZTERY KÓŁKA

Our users created 1 177 396 fundraisers and raised 1 229 762 593 zł

What will you fundraise for today?

Description

Zbiórka ma na celu zebranie brakującej kwoty do zakupu wózka elektrycznego dla mojego męża Mariusza.

Witajcie serdecznie.

Nazywam się Ania Kubiak i zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc. Bardzo proszę o pomoc w uzbieraniu brakującej nam kwoty do zakupu elektrycznego wózka inwalidzkiego dla mojego męża Mariusza .

Historię naszą część z Was już zna. Opiszę tylko w skrócie a pełną historię możecie przeczytać na naszym blogu www.yorkside.blox.pl oraz na facebooku Nasza walka o normalne życie.

29 Lipiec 2011r .

Ten dzień to początek naszej nowej historii. w lipcu 2011r. Mariusz doznał wylewu krwi do mostu mózgu. Jego szanse na przeżycie lekarze ocednili na mniej niż 5%. Po 3 miesiącach wybudzania ze śpiączki i leczenia udało Mu się opuścić Oddział Intensywnej Terapiii. Od tamtego czasu nieustannie się rehabilituje.

Stałe ćwiczenia i upór Mariusza dają spore efekty. Pomimo stwierdzonego czterokończynowego niedowładu Mariusz stopniowo odzyskuje władzę i panowanie nad swoim ciałem.

Do pełnej sprawności jeszcze daleka droga, ale każda, nawet najdrobniejsza zmiana na lepsze jest Jego wielki sukcesem i bardzo nas cieszy.

Mariusz nadal porusza się na wózku inwalidzkim. Niestety z powodu braku czucia na lewej stronie ciała nie jest w stanie sam przemieszczać się na takim wózku.

W czasie naszych wspólnych wyjść to zawsze ja pcham Mariusza na wózku. Niestety ostatnimi czasy moje siły są coraz mniejsze. Zauważam, ze nasze wyjścia są dla mnie coraz większym wysiłkiem fizycznym. Z tego powodu bardzo chcielibyśmy kupić wózek elektryczny.

Koszt takiego wózka to 13999zł. W obecnej chwili pewną mamy refundację z NFZ w wysokości 3000zł oraz ubiegam się o dofinansowanie z PFRON, które wynosi maksymalnie 4500zł. Brakująca nam kwota to 6499zł.

Wózek, który chcemy kupić to Airwheel H3. Dlaczego właśnie ten model? Wózek ten jest przede wszystkim lekki (waży tylko około 30kg, standardowy wózek waży min. ponad 80kg) oraz ma on możliwość złożenia. Taki wózek będzie dla nas dużym ułatwieniem w codziennym funkcjonowaniu.

Dlatego bardzo proszę Was o pomoc w uzbieraniu brakującej kwoty. Jeśli możesz wpłacić parę złotych to z góry bardzo dziękujemy <3 . Jeśli nie, to proszę, udostępnij naszą zrzutkę dalej, to też pomoc.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 39

PG
Przemysław Granowski
1 700 zł
MK
Michał Kotasiński
100 zł
MJ
Magda Juchner
100 zł
 
User unregistered
100 zł
MC
Michał Cieśłak
100 zł
 
Hidden data
100 zł
DR
Dimitr Radomski
50 zł
EP
Ewa P.
50 zł
KP
Katarzyna Półgrabia
50 zł
 
Hidden data
50 zł
See more

Comments 6

 
2500 characters