id: szyt4s

Na budowę domku marzeń w górach

Na budowę domku marzeń w górach

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 177 030 fundraisers and raised 1 229 159 453 zł

What will you fundraise for today?

Description

Urodziłam niedawno córkę. W ciąży zmarła moja babcia, która wychowywała mnie od dziecka. Rola młodej mamy bardzo mnie przerosła. Udało mi się skończyć studia miesiąc po pogrzebie. Przeprowadziłam się do mojego aktualnego męża, ojca małej Zosi. Mieszkamy niestety w domu jego rodziców, nie jest to dla nas łatwe. nie stać nas na własne lokum, marzymy z całego serca o maleńkim choćby domku w górach. Pragniemy oddechu od ostatnich trudnych lat, od wspomnień ciężkiego porodu, niekończącej się żałoby i ciągłego braku własnego miejsca na świecie. Budowa domu w tych czasach jest dla młodych ludzi niemal niemozliwa bez zaciągnięcia wielkiego kredytu na resztę życia. Dlatego proszę życzliwych ludzi o pomoc w spełnieniu tak prostego marzenia, o którym zapewne marzy też większość z nas - stworzenia własnego kąta, w którym już zawsze będzie dobrze i bezpiecznie.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!