id: t25d8t

Sprzęt do grafiki komputerowej

Sprzęt do grafiki komputerowej

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 176 107 fundraisers and raised 1 227 917 706 zł

What will you fundraise for today?

Description

Cześć, jestem Kuba, od jakiegoś czasu spełniam się w grafice komputerowej i uczęszczam do 4 klasy technikum o takim właśnie profilu, ze względu na mały rozgłos oraz brak czasu na inną dodatkową pracę nie stać mnie na samodzielny zakup sprzętu, jakim jest chociażby monitor graficzny, tablet graficzny, jakieś tła fotograficzne czy aparat, są to drogie sprzęty. Dlatego proszę was o kredyt zaufania i o wsparcie finansowe :)

Cześć, jestem Kuba, od jakiegoś czasu spełniam się w grafice komputerowej i uczęszczam do 4 klasy technikum o takim właśnie profilu, ze względu na mały rozgłos oraz brak czasu na inną dodatkową pracę nie stać mnie na samodzielny zakup sprzętu, jakim jest chociażby monitor graficzny, tablet graficzny, jakieś tła fotograficzne czy aparat, są to drogie sprzęty. Dlatego proszę was o kredyt zaufania i o wsparcie finansowe :) Aby ułatwić zaufanie możecie zajrzeć na mojego facebooka i obejrzeć kilka projektów: https://facebook.com/JpKCS

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!