id: t542b8

Polska Platforma Zrzeszająca Polskich Producentów. RAZEM ŚWIAT JEST NASZ !!!

Polska Platforma Zrzeszająca Polskich Producentów. RAZEM ŚWIAT JEST NASZ !!!

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.
This fundraiser has no moneybox
Add a moneybox to the fundraiser

Our users created 1 178 604 fundraisers and raised 1 232 302 195 zł

What will you fundraise for today?

Description

i1e7118cf05d08a0.jpeg


Jesteśmy młodym, ale doświadczonym 10-osobowym zespołem, który ma kompetencje, pomysł oraz zaimplementowaną platformę, która pozwoli zrzeszyć polskich producentów, artystów, rzemieślników i rolników, ale również zwykłych ludzi, którzy są kreatywni i wytwarzają swoje produkty. Zajmujemy się tym już od 2018 roku i jesteśmy na bardzo zaawansowanym etapie.


Wspólnie z wami chcemy wdrożyć globalną platforma e-commerce by pomóc Polskim Firmą w budowaniu sieci sprzedażowej w Internecie i promocji Swoich produktów. Dzięki kojarzeniu Dostawców produktów ze Sprzedawcami z całej EU powstanie ekosystem korzyści (win-win), pozwalający na łatwe i szybkie skalowanie biznesu internetowego na rynkach europejskich.


Wierzymy z całego serca, że dzięki Waszej pomocy wyniesiemy na piedestały polskie marki i polskich przedsiębiorców, którzy w obecnej sytuacji związanej z COVID potrzebują Naszej pomocy !


Projekt jest po fazie testów technologicznych i wygląda bardzo obiecująco. Pieniądze, o które Was prosimy przeznaczymy na proces wdrożenia platformy w krajach Uni Europejskiej. Obecnie posiadamy produkty ponad 300 producentów, którzy od roku pracują na naszej platformie oraz ponad 500 zagranicznych dystrybutorów, którzy już czekają na start naszej platformy, by mogli zacząć sprzedaż.


Obiecujemy, że będziemy na bieżąco informować każdego, kto dołoży choćby złotówkę do naszego projektu, o kolejnych etapach oraz ich efektach.


df5a778e50f71b8a.jpeg


Pozdrawiamy Was gorąco !!!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Offers/auctions 1

Buy, Support.

Buy, Support. Read more

Inactive
Others
Prezenta za ZAUFANIE
Dla każdego, kto wesprze nasz projekt zostanie przesłana nagroda w postaci bonu na 100 zł na wszystkie dostępne na naszej platformie produkty. Dzięki ...
1000 zł
Ended

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 4

 
Hidden data
100 zł
Grzegorz Łącki
10 zł
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
hidden