id: t5mwvb

Na pomoc prawną oraz podziękowania dla radnego Tomasza Wolana za walkę z korona-absurdami!

Na pomoc prawną oraz podziękowania dla radnego Tomasza Wolana za walkę z korona-absurdami!

Our users created 1 180 162 fundraisers and raised 1 234 405 153 zł

What will you fundraise for today?

Description

Słynny radny z Nowej Dęby Tomasz Wolan , ojciec trójki dzieci został skazany przez Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu na karę grzywny w kwocie 14 tysięcy złotych! Za co? Otóż w trakcie „plandemi” w jego szkole wystawy dziecięcych obrazków były owijane folią… by chronić dzieci przed wirusem.


Radny nie mogąc unieść tego absurdu napisał na swoim profilu Facebook: „Nauczyciele to oni wychowują kolejne pokolenia. A się okazuje, że ci mgr są największymi debilami, że foliują obrazy”. To właśnie za ten komentarz Tomasz Wolan został prawomocnie skazany przez sąd.


Co ciekawe radny o tym że został skazany dowiedział się z mediów. Nie miał więc szans by złożyć apelację do wyższej instancji, gdyż upłynęły przewidziane prawem terminy. Cóż! Takie właśnie mamy w Polsce prawo i musimy się z tym pogodzić. Wysokość kary budzi u wielu zdziwienie. Nawet za pobicie sądy wymierzają znacznie łagodniejsze kary finansowe, a tutaj wyceniono jeden z dziesiątek komentarzy na Facebooku na tak dużą kwotę...


Czy da się coś jeszcze zrobić? Tym niech zajmują się prawnicy, a my ze swojej strony wesprzyjmy Tomka by na tych prawników było go stać.


Dlatego kierujemy apel do wszystkich „szurów” i „płaskoziemców” by wesprzeć naszego kolegę w potrzebie i podziękować mu za dotychczasową aktywność. Doceńmy zaangażowanie Tomka który w chwili próby nie bał się występować przeciwko pandemicznej tresurze, który brał aktywny udział w protestach, który na sesji rady miejskiej nie bał się głosić prawdy. Postawmy mu wirtualne piwo.. bezalkoholowe oczywiście ;)

-----------


UWAGA !!! WAŻNE! Tomek zapłacił już karę z własnej kieszeni. Zgodnie z prawem NIE MOŻNA zbierać środków na pokrycie grzywny i my NIE ZBIERAMY NA TEN CEL. Środki które my zbieramy zostaną przekazane Tomkowi na pomoc prawną, oraz jako wyraz poparcia i podziękowań dla Tomka za to, że walczył z kowidowymi absurdami. Jeśli uważasz, że Tomek dobrze Cię reprezentował podczas "plandemii" to możesz mu za to podziękować :)


Okładka "Tygodnika Nadwiślańskiego" który jako pierwszy opisał sprawę:

g4f80dabcffa4204.jpeg

Jedna z kopii słynnej sesji Rady Miejskiej w Nowej Dębie. Youtube wielokrotnie usuwał ten film:Kopia w lepszej jakości : https://rumble.com/vlwu5z-bunt-samorzdw.html


Relacja z protestu pod Szpitalem Powiatowym w Nowej Dębie. Sprzeciw wobec obowiązkowym szczepieniom:


Relacja z protestu STOP SEGRACJI SANITARNEJ W RZESZOWIE. Przemówienie Tomasza Wolana w 1 minucie nagrania:
There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Offers/auctions 4

Buy, Support.

Buy, Support. Read more

Inactive
Others
Foliowe rękawiczki
Ten gadżet musi się znaleźć w domu każdego szanującego się foliarza.
1000 zł
Ended
Others
Namordnik antygrzywienny
Za jedyne 2000 zł możesz wybrać nagrodę, która pomoże Ci zachować wstrzemięźliwość przed nadmiernym korzystaniem z wolności słowa :)
2000 zł
Ended
Others
Foliowe onuce
Zapewnij sobie i swojej rodzinie skuteczną ochronę przeciw śmiertelnym wirusom. Foliowe onuce sprawią w połączeniu z 5 dawką gwarantują poczucie bezpi...
3000 zł
Ended
Others
Folia do owijania obrazków
Rarytas dla prawdziwych foliarzy! Tą folią możesz owinąć nie tylko rysunki swoich dzieci, ale również meble, zeszyty i książki. Folia z autografem rad...
5000 zł
Ended

Donations 3

 
Hidden data
10 zł
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
10 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!