id: tbxk7m

Kierownica Logitech G29 + Shifter

Kierownica Logitech G29 + Shifter

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 170 459 fundraisers and raised 1 219 870 926 zł

What will you fundraise for today?

Description

Kierownica G29

Witam! Moje hobby od 2016 roku to wirtualne spedycje w grze Euro Truck Simulator 2. Miałem kiedyś kierownicę, na której wraz z ekipą grałem i świetnie się bawiłem lecz niestety uległa ona uszkodzeniu (produkt z niskiej półki po gwarancji przestał działać) , którego naprawić się nie da. Próbowałem grać na klawiaturze lecz ciężko było się przenieść, kupiłem pada by sprawdzić czy może lepiej będzie mi się na nim grało, ale jednak nie. Odszedłem od ekipy zrywając ze swoim hobby na jakiś czas. Ze względu na to, że uwielbiam takie współprace w niby prostej grze powróciłem i męczę się na klawiaturze. Kupiłbym sam tą kierownicę, gdyby nie fakt iż zbieram właśnie na prawdziwe 4 kółka i jeszcze mi do tego daleko. 1200 złotych na taką "bzdurę" może się wydawać dla wielu absurdalną ceną lecz jest to produkt na lata i za niższą cenę ciężko będzie znaleźć coś o podobnej jakości. Nawet złotówka przybliży mnie do celu i spełni marzenie. (tak kwota 1200 jest przybliżona, gdyż waha się 900-1050 zł kierownica i 200 zł shifter dokupowany oddzielnie)

P: Dlaczego nie starszy model? O: Starsze modele (G25, G27) nie są już produkowane, ich ceny mimo używanego produktu są duże i istnieje ryzyko wyrzucenia pieniędzy w błoto przez kupienie uszkodzonego egzemplarza od nieuczciwego sprzedawcy.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!