id: tku363

Szlachetna Paczka dla Pana Mariana

Szlachetna Paczka dla Pana Mariana

Our users created 1 149 477 fundraisers and raised 1 195 895 442 zł

What will you fundraise for today?

Description

Tym razem chcemy pomóć Panu Marianowi z Sokołowa Podlaskiego. Pan Marian stracił nogę i jego świat kręci się wokół pokoju. Aby mógł być bardziej samodzielny potrzebuje takiego roweru, umożliwi mu to wyjście z domu np. do sklepu. Poprawiłoby to komfort psychiczny i fizyczny pana Mariana. Taki rower to koszt ok. 10 000 zł, więc Pan Marian nie jest w stanie ponieść go sam.


Pan Marian to pracowity człowiek, znajomi mówią: "Marian to złota rączka". Radził sobie dobrze, pieniążków wystarczało na pokrycie wszystkich potrzeb. Pan Marian każdemu pomagał, od roku po ciężkiej chorobie sam potrzebuje pomocy, ponieważ jest niepełnosprawny. Najtrudniejsze jest codzienne funkcjonowanie, w którym pomaga panu Marianowi opiekunka. Przychód pana Mariana to renta i zasiłek, wynosi on 1500 zł miesięcznie, koszty to 1090,67 zł miesięcznie. Dochód Pana Mariana to 409 zł miesięcznie.

u14e8c6e3e1641e5.png

Pan Marian to człowiek, który kierował się zawsze mottem "żadnej pracy się nie boję". Przed chorobą pan Marian pomagał każdemu, a to naprawił przeciekający dach, a to pomalował sąsiadce ściany. Człowiek o złotym sercu. Mimo swojej choroby nie poddaje się, walczy o sprawność. Pan Marian bardzo lubi słuchać muzyki z dawnych lat. Odskocznią od problemów życia codziennego jest czytanie książek, szczególny sentyment pan Marian ma do książek historycznych związanych z II wojną światową.


Po więcej informacji nt. Pana Mariana zapraszamy na stronę Szlachetnej Paczki, Kod Rodziny: MAZ-989-97467


Zapraszamy do wsparcia akcji!


Pozdrawiamy,

Grupa Emerge

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 40

 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
50 zł
TP
Tomasz
 
Hidden data
70 zł
 
Hidden data
hidden
AL
Andrzej
100 zł
 
Hidden data
100 zł
 
Hidden data
50 zł
MG
Gosia
150 zł
AU
Ania
100 zł
See more

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!