id: tnah75

Zrzutka na środki dezynfekcji dla kierowców zawodowych

Zrzutka na środki dezynfekcji dla kierowców zawodowych

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 152 332 fundraisers and raised 1 197 674 648 zł

What will you fundraise for today?

Description

Pokazaliśmy że w tym ciężkim czasie możemy połączyć siły i pomagać. Pomagamy lekarzom, ratownikom, osobom starszym, wspomóżmy też kierowców zawodowych. To oni narażają zdrowie swoje i swoich rodzin abyśmy mieli towary dostarczone na czas, to kierowcy nie śpią po nocach, przeżywają stres związany z obecną sytuacją jak choćby ostatnie dni na granicach, sam osobiście stałem na granicy 21 godzin i tylko osoby prywatne o nas nie zapomniały, nie zostawiły nas bez wsparcia, woda, kanapki, owoce i miłe słowo, to tak niewiele a ile daje radości że jednak ktoś o nas myśli, pamięta. Dziękujemy za ten piękny gest.

Stojąc na granicy uświadomiłem sobie że tak naprawdę kierowcy są pozbawieni jekiej kolwiek ochrony typu żele do dezynfekcji rąk, nie wspomnę już o maseczkach. Trzeba kierowcom zapewnić podstawową ochronę, to dzięki nim przepływ towarów jest płynny, półki w sklepach nie świeca pustkami a inne firmy mają pracę bo towar dotarł na czas.

Proszę, pomyślmy i wspomóżmy kierowców zawodowych. Chodzi o podstawowe środki do dezynfekcji.

Dziękuję

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!