id: tnptr2

badania i rehabilitacja Agness

badania i rehabilitacja Agness

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 152 087 fundraisers and raised 1 197 124 683 zł

What will you fundraise for today?

Description

Agness ma trzy lata i od urodzenia ma problemy z poruszaniem się uwarunkowane prawdopodobnie neurologicznie.

Mimo przeszkód Agness jest pełnym życia, uroczym, ciekawskim i łagodnym psiakiem, który stara się dwa razy bardziej, by w niczym nie ustępować swoim towarzyszom z domu tymczasowego. Na szczęście w tych staraniach można Agness troszkę dopomóc.

W dotychczasowym miejscu pobytu Agness nie była poddawana leczeniu, jednak kiedy trafiła do Węgielka od początku chcieliśmy skupić się przede wszystkim na polepszeniu jej stanu zdrowia. Po wstępnych konsultacjach z neurologiem, są podejrzenia iż niepełnosprawność Agness spowodowana jest wrodzonym uszkodzeniem móżdżku, chorobą zwyrodnieniową lub powikłaniem po nosówce. Wywołały one u Agness trudności z utrzymaniem równowagi, niedowład tylnych kończyn oraz napięcie mięśni i nerwów, a także towarzyszące temu drgania głowy (tzw. drgania zamiarowe). W najbliższym czasie Agness czekają specjalistyczne badania oraz intensywna rehabilitacja. Wiemy, że nie jesteśmy w stanie w magiczny sposób po prostu całkowicie uleczyć Agness, ale naszym marzeniem jest, by w końcu mogła obejrzeć świat z perspektywy czterech łap i aby mogła od czasu do czasu cieszyć się spacerem.

W związku z powyższym chcielibyśmy prosić Państwa o pomoc. Chcemy zebrać kwotę potrzebną na przeprowadzenie badań oraz przeprowadzenie rehabilitacji. Dotychczasowy, szacowany koszt to: 700 zł potrzebne na badanie obrazowe głowy MRI oraz badanie płynu mózgowo-rdzeniowego oraz 800 zł niezbędne do przeprowadzenia rehabilitacji.\nBez was nie damy rady!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 9

MS
Maciej Sobczak
1 387 zł
 
Hidden data
518 zł
 
Hidden data
156 zł
MJ
Małgorzata Jurewicz
100 zł
GT
40 zł
 
Hidden data
32 zł
KS
Klaudia Starzycka-Weszka
6 zł
 
Hidden data
hidden

Comments 4

 
2500 char