id: tr4tmp

Na życie

Na życie

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.
This fundraiser has no moneybox
Add a moneybox to the fundraiser

Our users created 1 145 484 fundraisers and raised 1 192 338 672 zł

What will you fundraise for today?

Updates2

 • Dziękuję wszystkim, którzy mnie wsparli. Gdyby nie wy moja wiara w ludzi dosczetnie by umarła. Dziękuję każdemu kto wsparł mnie chociaż dobrym słowem bo w tej sytuacji motywacji brakowało mi najbardziej.
  Szczególne podziękowania dla mojej dziewczyny Sylwii. Kochanie to dzięki Tobie jestem! Dziękuję Ci za to, że wytrwałaś te wszystkie dni, które były trudne i znosiłaś to wszystko co się ze mną działo. Gdyby nie Sylwia nie byłoby żadnej zrzutki, żadnej motywacji, żadnych chęci i żadnej nadzieji, na to że uda mi się coś zmienić.
  Gdyby nie było Ciebie Sylwia to nie byłoby mnie. Dziękuję i kocham Cię z całego serca.
  Osobne podziękowania należą się też tej części rodziny,  która mnie wsparła mentalnie jak i finansowo na tej właśnie zrzutce. 
  Szczególne podziękowania dla kuzynek Agnieszki i Asi, dziękuję Wam bardzo dziewczyny bo bez waszej pomocy też nie dałbym sobie rady, te wszystkie ciepłe słowa I motywacja do działania to był ogromny impuls, który właśnie owocuje. 
  Jeszcze raz z całego serca dziękuję, kocham Was.
  0Comments
   
  2500 char

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Cześć tu Łukasz jestem w bardzo trudnej sytuacji i potrzebuje Waszej pomocy.

Jakis czas temu pożyczyłem dużą sumę pieniędzy (kilkadziesiąt tysiecy) pewnej osobie z rodziny w celu pomocy, biorąc kredyt na swoje konto. Ustaliliśmy warunki spłaty jednak sprawa się skomplikowała gdy zaczalem upominać się o pieniądze po jej znacznym opóźnieniu. Od ponad pół roku przestała spłacać raty przez co pieniądze pobierane są co miesiąc z mojego konta. W kilka dni kończą mi się pieniądze ze względu na stałe opłaty. Ledwo starcza mi na jedzenie i inne codzienne wydatki, w dodatku sam się przez to zapożyczam a nawet nie mam jak oddać.  Osoba, która pożyczała ode mnie te pieniądze byla również odpowiedzialna z własnego wyboru za dokonywanie oplat za mieszkanie (czynsz,prąd,gaz itd). Jak się okazało w październiku 2021 nie opłacała prądu od 4 miesięcy oraz czynszu, wody i gazu OD PRAWIE DWÓCH LAT!  Zadłużenie mieszkania było na ponad 10 tysięcy złotych. Po tym jak zacząlem opisywać całą sytuację publicznie w niedlugim czasie wszystkie zaległości zostały wyrównane i opłacone przez tą osobę. Przez kilka miesiecy nie rozmawialiśmy wcale a ja szukałem rozwiązania tego problemu prawnie. Pod koniec czerwca dowiedziałem się, że nie tylko ja pożyczyłem tej osobie pieniądze na dużą kwotę. Od 2 lipca nie jest już częścią mojej rodziny, jak się okazało oszukała wszystkich na różne sposoby, uciekła i nie mieszka już w tym domu w którym narobiła fylu problemów. Niestety po jej odejściu moja rodzina została z dużymi problemami finansowymi, które ta osoba narobiła. Proszę o pomoc, bo sytuacja jest krytyczna. 

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 22

KM
Klaudia
50 zł
MJ
Marlena J
50 zł
RJ
Renata J
50 zł
WZ
Wojciech z Martą
50 zł
IP
Ilona Policka
50 zł
SW
Sylwia
40 zł
EZ
Ewela
ŻJ
Żaneta J.
30 zł
AS
Agniecha
25 zł
KO
Konrad
20 zł
See more

Comments 1

 
2500 char
 • AS
  Agnieszka S.

  Trzymaj się kuzyn ! Będzie dobrze ❤️

  20 zł