id: ttbfg3

Wsparcie projektu dla kobiet "Doskonała dla siebie"

Wsparcie projektu dla kobiet "Doskonała dla siebie"

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 146 536 fundraisers and raised 1 194 499 014 zł

What will you fundraise for today?

Description

Projekt „Doskonała dla siebie” powstał na potrzeby nasze i kobiet w naszym otoczeniu. Powstał, bo każda z nas powiedziała głośne i wyraźne NIE stagnacji, zależności.


Jesteś doskonała, a to, że potykasz się jest ludzkie i piękne, ponieważ wciąż powstajesz silniejsza i piękniejsza. Nie pozwól nikomu wmówić Ci, że jest inaczej. Jesteś najbardziej wartościową osobą w swoim życiu, centrum swojego własnego wszechświata. Nie zostawiaj siebie samej bez opieki, miłości czy wiary w siebie. Pokochaj i traktuj siebie jak królową własnego życia. Jesteś DOSKONAŁA! Każda z nas ma inne doświadczenia, każda z nas przeżywa wszystko w swój sposób, ale mimo to jesteśmy podobne i na różnych etapach naszego życia spotykamy się z podobnymi problemami.

Chcemy się tym dzielić i pokazać Ci, że nie jesteś sama, a żadna sytuacja nie jest w stanie Cię złamać. Naszą misją jest wydobycie z kobiet wewnętrznego piękna. Pomóc zrozumieć kobietą jak fantastycznymi i wartościowymi osobami są dla siebie i ludzi w jej otoczeniu. Przez wiele obowiązków i sytuacji w życiu kobiety z natury stawiają swoje potrzeby na ostatnim miejscu. Przeważnie wszyscy i inne sprawy są ważniejsze od niej. Powoduje to narastające zmęczenie i wewnętrzne frustracje, a już znajdując czas dla siebie, często miewa wyrzuty sumienia. Stąd też narodziła się idea jak zorganizować swoje życie lepiej, aby być szczęśliwą matką, żoną, przyjaciółką i przede wszystkim spełnioną KOBIETĄ.


Do współpracy zaangażowałyśmy wiele wspaniałych ekspertek z różnorodnych dziedzin życia. Chcąc jednak szerzyć naszą ideę i dotrzeć do jak największego grona kobiet potrzebne jest nam wsparcie finansowe, które pozwoli nam ruszyć z kopyta. Już teraz możesz nas znaleźć na IG https://www.instagram.com/doskonala_dla_siebie/ oraz na FB https://bit.ly/2UtlN63 i tam Cię serdecznie zapraszamy!


Naszym następnym krokiem będzie strona internetowa oraz reklamy, które pomogą nam zaistnieć w Internecie. Stań się częścią naszego projektu! Bądź #doskonaladlasiebie Za każdą złotówkę serdecznie DZIĘKUJEMY!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 7

AB
Aleksandra Brudniak
25 zł
AB
Anitq
10 zł
LM
La Mujer
20 zł
RL
Sandin
100 zł

Comments 1

 
2500 char