id: tumz6s

HAH Wrocław - razem damy radę!

HAH Wrocław - razem damy radę!

Our users created 1 147 380 fundraisers and raised 1 195 059 145 zł

What will you fundraise for today?

Description

Drodzy i Drogie!

Rok 2020 delikatnie mówiąc nas nie rozpieszcza. Od przeszło 8 miesięcy nie jesteśmy w stanie rozwinąć skrzydeł tak jak to mieliśmy w zwyczaju. Sytuacja pandemiczna oraz nakładane przez rząd niezrozumiałe i nielogiczne obostrzenia uderzają bezpośrednio w Wasz ukochany klub, a nasz najlepszy dom. HAH Wrocław od lat gości na tęczowej mapie dolnośląskiej stolicy, a jego fundamentem zawsze były tolerancja i akceptacja. Zależało nam od początku, żeby to było miejsce, gdzie każdy może poczuć się swobodnie niezależnie od koloru skóry, pochodzenia, wyznania czy orientacji.


Postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i nie czekać na wyimaginowaną rządową pomoc.

Nie jest to dla nas komfortowe rozwiązanie, bo wolimy robić imprezki i lać alkohol, ale w obecnej sytuacji nie mamy już wyjścia. Zakładamy zrzutkę na utrzymanie HAH Wrocław!


Jednocześnie chcemy zaoferować coś w zamian, dlatego przy wpłatach rzędu 100, 250, 500 i 1000 złotych, możecie zgarnąć odpowiednią kartę klubową do wykorzystania w HAH Wrocław zaraz po powrocie do normalnego funkcjonowania.


Każda pomoc ma znaczenie! Dla nas liczy się każda złotówka. Za każdym razem, gdy udostępniasz informacje o naszej zrzutce, jest to dla nas cenne. Będziemy wdzięczni za wszelkie wsparcie, które nam zaoferujesz!

English below:

2020, to put it mildly, does not spoil us. For over 8 months we have not been able to spread our wings as we used to. The pandemic situation and the incomprehensible and illogical restrictions imposed by the government directly hit your beloved club, and our best home. HAH Wrocław is the cradle of rainbow fun, which has been active and hosted you for years, and its foundation has always been tolerance and acceptance. From the very beginning, we wanted it to be a place where everyone could feel at ease, regardless of skin color, origin, religion or orientation.


We decided to take matters into our own hands and not wait for imaginary government help.


This decision was not easy. We know that many of you have been hit by various tragedies over the last couple of months. And when we ask for support at times like these, we feel terrible. We have struggled with this thought for a long time, but we have no choice. We would prefer to organize party and pour alcohol. We assume a fundraising to save the HAH Wrocław from permanent closure!


At the same time, we want to offer something in return, so with payments of 100, 250, 500 and 1000 PLN, you can get the appropriate club card to use at HAH Wrocław as soon as we return to normal operation.


Every help matters! Every 1 PLN counts for us. Every time you share information about our fundraising is important. And for any support you offer us, we will be forever grateful!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Offers/auctions 4

Buy, Support.

Buy, Support. Read more

Inactive
Others
HAH Black Card. HAH Black Card
HAH Black Card to unikatowa imienna karta klubowa HAH Wrocław umożliwiająca korzystanie z przysługujących jej udogodnień przez okrągły miesiąc kalenda...
100 zł

Sold: 5

Ended
Others
HAH Silver Card. HAH Silver Card
HAH Silver Card to unikatowa imienna karta klubowa HAH Wrocław umożliwiająca korzystanie z przysługujących jej udogodnień przez trzy miesiące kalendar...
250 zł

Sold: 3

Ended
Others
HAH Gold Card. HAH Gold Card
HAH Gold Card to unikatowa imienna karta klubowa HAH Wrocław umożliwiająca korzystanie z przysługujących jej udogodnień przez pół roku*. Karta umożliw...
500 zł
Ended
Others
HAH Platinium Card. HAH Platinium Card
HAH Platinium Card to unikatowa imienna karta klubowa HAH Wrocław umożliwiająca korzystanie z przysługujących jej udogodnień przez dwa lata*. Karta um...
1000 zł
Ended

Donations 14

Bartosz Śmigiel
250 zł
 
Hidden data
250 zł
PK
Piotr Karniej
100 zł
 
Hidden data
100 zł
OB
Oskar Batorski
100 zł
 
Hidden data
100 zł
KP
Jakub Piotrowicz
100 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
20 zł
TZ
Tomasz Zielony
hidden
See more

Comments 2

 
2500 char
 • PK
  Piotr Karniej

  Nie możemy dopuścić żeby tęczowe zycie zniknęło z mapy Wrocławia. Jak sami sobie nie pomożemy to nikt nam nie pomoże. Musimy mieć gdzie imprezować po COVID-zie ;)

  100 zł
  • Ada Zuzanna

   Może i tak ale z innym właścicielem który rzeczywiście jest tak życzliwy i tolerancyjny szkoda tylko ze pracowników swoich ma za śmieci