id: ubjp4s

Na operację nóżek

Na operację nóżek

Our users created 1 178 494 fundraisers and raised 1 232 104 279 zł

What will you fundraise for today?

Description

Hejka wszystkim

Przychodzę do was z moją wada ,ktora bardzo mi dokucza i chciałabym zrobić sobie na moje krzywusie operacje ,żeby je wyprostować ,lecz niestety nie stać mnie na to i mam nadzieję ,że pomożesz mi chociażby tą symboliczną złotówka i pomóc spełnić mi moje największe marzenie .

Osteotomia jest zabiegiem chirurgicznym przeprowadzanym w przypadku zwyrodnienia stawu kolanowego, schorzenia określanego jako kolana szpotawe - to sytuacja, w której kolana wygięte są w łuk na zewnątrz oraz kolana koślawego (tzw. "X")– odwrotność kolan szpotawych. Jest to zabieg z zakresu nowoczesnej ortopedii, dzięki któremu nie tylko niwelowany jest ból, poprawiana jest ogólna sprawność ruchowa, ale co istotne w wielu przypadkach pozwala uniknąć bądź odwlec daleko w czasie zabieg endoprotezoplastyki. Bardzo istotnym aspektem powodzenia i bezpieczeństwa zabiegu jest dokładna kwalifikacja pacjentów, planowanie leczenia i doświadczenie ortopedy w tym temacie.


Zabieg osteotomii można wykonać praktycznie w każdym wieku i daje możliwość dłuższego używania własnego stawu, co wpływa nacodzienny komfort funkcjonowania pacjenta. Dziękuję bardzo za każdą pomoc ❤️

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 1

 
Hidden data
hidden

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!