id: uckk88

Subsydiacja autorska - mój wkład finansowy w wydanie książki.

Subsydiacja autorska - mój wkład finansowy w wydanie książki.

Our users created 1 179 825 fundraisers and raised 1 233 829 489 zł

What will you fundraise for today?

Description

Cześć!

Nazywam się Michał Kubiak. Od 2006 pracuję w lotnictwie i też od tego samego roku zakochałem się w nim.

To była miłość od pierwszego spojrzenia, która trwa po dziś dzień. Choć z różnych przyczyn i okoliczności, nigdy nie udało mi się zostać pilotem, to jednak cały czas przebywam w tym środowisku.

Jeszcze wszystko przede mną.

W ubiegłym roku postanowiłem podzielić się moim doświadczeniem z resztą świata i wpadłem na pomysł napisania książki

o bezpieczeństwie w lotnictwie. Ale w taki sposób, by treść jej była przejrzysta i zrozumiała dla m.in. tych...którzy, mają obawy przed lataniem. I tak powstała moja książka, pt. „Vademecum Awiofoba”.

Dość długo zastanawiałem się nad tym, czy wysłać ją do jakiegoś wydawnictwa, bo szczerze uważałem, że to jeszcze nie ten etap dla autora amatora, pasjonata. Przełamałem się jednak i w listopadzie tego roku, wysłałem moją książkę do wydawnictwa, Novae Res.

Po kilku tygodniach, otrzymałem odpowiedź, że wydawnictwo jest zainteresowane wydaniem "Vademecum Awiofoba". Podkreślając fakt, że została ona odebrana bardzo pozytywnie, a ponadto treść na moją książkę reprezentuje wysoki poziom merytoryczny oraz dobry warsztat literacki. Cieszę się bardzo z tego faktu, ale jednocześnie, jak już wiem, wydanie nie jest tanie, tym bardziej dla nieznanego nikomu autora. Stąd zwracam się do Was, o pomoc w uzbieraniu środków na ten cel.

Wydając tę książkę dzięki Wam (a pracuję obecnie nad kolejną), będziecie jej częścią, ponieważ powstanie ona dla Was, przez Was i dzięki Wam. I być może dzięki mojej książce, ktoś przestanie bać się latać i zacznie odkrywać świat za horyzontem.


Pozdrawiam Was serdecznie,

Michał


There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 27

 
Hidden data
hidden
Returned
 
User unregistered
1 zł
AB
Andrzej Bąkowski
50 zł
 
Hidden data
hidden
DW
Dagmara
50 zł
 
Hidden data
30 zł
 
Hidden data
100 zł
AB
Sąsiad
hidden
 
Hidden data
50 zł
See more

Comments 1

 
2500 characters
  • Paweł Karcz

    Polecam Michała, jako ciekawego i godnego zaufania człowieka. Miałem przyjemność współpracować z nim przez wiele lat na jednym z polskich lotnisk i potwierdzam, że zagadnienia związane z lotnictwem ma w małym palcu. Gwarantuje to, że przygotował dla nas przyjemną lekturę, a nie literacki pasztet.