id: udyavv

Powołana do Misji 2024

Powołana do Misji 2024

Our users created 1 167 694 fundraisers and raised 1 215 423 342 zł

What will you fundraise for today?

Description

Cześć!


Mam na imię Weronika i w tym roku w ramach Ruchu Światło-Życie (tzw. 'Oaza' - wspólnota formacyjna) będę współorganizowała rekolekcje w Kenii. Jako Ruch działamy tam już od 2014.

Zgodnie z hasłem tego roku 'Powołani do Misji' zapraszam - wesprzyj to dzieło i stań się jego częścią!


KIM JESTEM?

Pochodzę z Kaszub, aktualnie mieszkam i działam w Poznaniu. W moim życiu styka się wiele przestrzeni - trochę formacji, trochę 'wojażowania' (np. rowery, góry), trochę śpiewu, trochę tańca. Trochę obowiązków, a trochę odpoczynku 😊 Żyję bardzo aktywnie, ale tam gdzie jestem, staram się dawać serce, dzielić się radością i ją czerpać.


Całe swoje życie jestem związana ze wspólnotą Ruch Światło-Życie, w ramach której posługuję teraz na rzecz Misji.


NA CO ZBIERAM?

W tym roku jako Ruch stajemy przed wyzwaniem zebrania środków na organizację rekolekcji i pokrycie kosztów podróży dla osób podejmujących się posługi misyjnej - Ruch działa w Kenii dzięki pomocy z Polski.


Część kosztów mojego wyjazdu pokryję sama, ale jako że są bardzo wysokie, część środków z tej zbiórki zostanie przeznaczona na umożliwienie mi udziału w tych Misjach.


JAKI JEST CEL MISJI?

Na miejscu realizujemy zarówno formację duchową, jak i ludzką - z doświadczenia moich poprzedników wiem, że możemy dać młodym Kenijczykom nową perspektywę - wyjazd misyjny daje możliwość zasiania ziarna, ale również realnej pomocy materialnej poznanym tam osobom.


Planowo będę prowadziła rekolekcje ONŻ II, w których będą brać udział uczestnicy z zeszłego roku - są oni w trakcie formacji i chcą się dalej rozwijać.


KOSZTA

Koszt rekolekcji to ok. 600zł/osoby (1000 kenijskich szylingów za osobodobę), co dla tamtejszych uczestników jest nieosiągalne, dlatego staramy się pokryć większość tych kosztów.


Koszty podróży animatorów z Polski:

- lot - ok. 4000 zł

- szczepienia przy pierwszym pobycie - 1500-3000 - zależnie od przyjmowanych szczepień, miejsc szczepienia (duże miasta mają aktualnie b. wysokie ceny)


Wyjazd misyjny wiąże się też z wieloma mniejszymi wydatkami - jedzenie i transport na miejscu, wiza, transport na lotnisko, itd.


A CO JEŚLI UZBIERAMY ZA DUŻO?

W Kenii wspieramy różne dzieła, takie jak np. rozwój edukacji czy pomoc chłopcom ulicy. Jeśli więc zostaną jakieś środki - przeznaczymy je na inne nasze dzieła misyjne w Kenii.

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 37

NL
Natalia Lewna
20 zł
ŁG
100 zł
OA
Oazowiczka
7 zł
EM
Elżbieta
50 zł
WD
D&J Sz
100 zł
 
Hidden data
60 zł
WD
Nieznany
120 zł
 
Hidden data
100 zł
MF
Marcin
123,60 zł
WD
Łucja i Zenon
50 zł
See more

Comments 1

 
2500 characters