id: uef8pp

Ratujemy życie Allena! #bijemyFIPa

Ratujemy życie Allena! #bijemyFIPa

Our users created 1 179 874 fundraisers and raised 1 233 926 282 zł

What will you fundraise for today?

Updates3

 • Dziś minął nam trzeci tydzień leczenia, więc jesteśmy już w 1/4! Allen czuje się wspaniale, więc ma mnóstwo sił do zabawy i walczenia przy podawaniu zastrzyku ;) Niestety zrzutka praktycznie stoi w miejscu, a wkrótce znów będziemy musieli uzupełnić zapas leku. Dlatego dziękujemy każdemu za wsparcie i prosimy o dalszą pomoc!


  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

(english below)


Allen to 7-mio miesięczny kociak, którego zawsze wszędzie było pełno. Jego ulubionymi zajęciami było przynoszenie wędki (oraz awanturowanie się o to, by rzucać mu ją w nieskończoność) i spanie komuś na ramieniu. Jednego dnia stracił nagle ochotę i na zabawę, i na rozmowy, ale myśleliśmy, że to przejściowy problem. Weterynarz postawił jednak wstępną diagnozę — FIP. Kolejne badania tylko to potwierdzały. I dlatego zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc!


FIP to zakaźne zapalenie otrzewnej kotów. Choroba jeszcze do niedawna kończąca się w każdym przypadku śmiercią. My wiedzieliśmy, że istnieje już lek, ale wiedzieliśmy też, że jest on kosmicznie drogi i nas na niego nie stać. Właściwie już pożegnaliśmy się z Allenem, choć świadomość tego, że można mu pomóc gdyby nie pieniądze, była bardzo bolesna. W dodatku kociak po kroplówkach i lekach wspomagających czuł się całkiem dobrze, odzyskał choć trochę chęci do zabawy.Dlatego wciąż szukałam informacji i okazało się, że obecnie najtańszy, bezpieczny lek przy małej wadze Aliego (przez chorobę nie waży nawet 2 kilogramów) to koszt "jedynie" 6 tysięcy złotych (na konieczną 84 dniową kurację). Dla nas to wciąż za duża kwota, ale robimy wszystko, by zdobyć środki na jego leczenie. Do tego jednak potrzebujemy Waszej pomocy, bez niej naprawdę nie uda nam się uratować Allena. Dla nas żadna wpłata nie jest zbyt mała!


Oprócz samego leku na FIP trzeba doliczyć jeszcze koszty badań oraz innych leków wspomagających, póki co kociak potrzebuje też kroplówek. Dziś (25.05) dostał pierwszą dawkę właściwego medykamentu, więc jest jeszcze za wcześnie, by poczuł się lepiej, ale liczymy, że wkrótce odzyska siły.


x95ba7dd01b6e8fe.jpeg


A to Ali przed chorobą, czekamy, aż wróci do tej formy:


Będziemy wdzięczni za każdy datek i udostępnienie ❤


English:


Allen is a 7-month-old cat that was always willing to play (and to argue about endless playing). He also loved to sleep on one's shoulder (cause as far as we know human is the best pillow). Unfortunately, one day everything changed. We thought it was just temporary, but no. The vet diagnosed him with FIP. For him to live, we need your help!


FIP is a feline infectious peritonitis, really serious disease, deadly for every cat until very recently. Now there is a cure, but it is so expensive that not many people can afford it. We for sure can't, not without your help.


Allen is really small and that means that for now his medication will cost "only" 6 thousand zlotys. We will also need to pay for the vet and some more tests. So no amount of money is too small for us. Today (25.05) Ali took his first dose, so it's too soon for him to feel better, but we hope he will go back to his old self really quickly!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 77

DA
Dawid,Sylwia,Oliwier
100 zł
MC
Marek Chaber
50 zł
Artur Łada
50 zł
ZU
Zuza
50 zł
SZ
Szpaczek
50 zł
MC
Marta Chmielarz
50 zł
 
Hidden data
50 zł
Dorota Łakomy
50 zł
 
Hidden data
50 zł
AM
Ania M
50 zł
See more

Comments 4

 
2500 characters