id: uewksf

Na chorą siostre

Na chorą siostre

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 177 925 fundraisers and raised 1 231 097 986 zł

What will you fundraise for today?

Description

Pomóżmy Natalii wygrać batalię o Życie!


 


Natalia jest młoda 34 letnia, samotna matka, która sama będąc w trudnej sytuacji, zawsze potrafi podzielić się wszystkim co ma.


 


Nasza przyjaciółka Natalia urodziła się z kardiomiopatią przerostową serca. Po urodzeniu jedynego dziecka, został jej wszczepiony rozrusznik serca. Niestety na przestrzeni lat, choroba się pogłębiała i doprowadziła do bardzo niebezpiecznego przerostu serca a, także do przecieku krwi. Niestety zdiagnozowano u niej kolejna bardzo rzadka i niebezpieczna chorobę nadciśnienie płucne. Jest to nieuleczalna choroba, która można jedynie kontrolować. By wydłużyć szanse na życie naszej przyjaciółki lekarze przeprowadzili, dwie bardzo rozległe operacje na otwartym sercu. Niestety po operacjach, nerki przestały samodzielnie funkcjonować i są wymagane dializy. Wątroba również jest uszkodzona. Natalia od ponad 2 tyg. pozostaje w oddziale intensywnej terapii w Mater Hospital, gdzie niedawno wybudziła się ze śpiączki. Nadciśnienie płucne jest wciąż bardzo wysokie i utrzymuje się infekcja płuc.


 


Dlatego też Rodzina i przyjaciele, bardzo prosimy o wsparcie finansowe dla niej na przyszła rehabilitację i wspomożenie jej, w tym jakże trudnym dla niej czasie, aby mogła wrócić do swojego syna i do nas.


Dziękujemy wszystkim ludziom z głębi serca, za każdą nawet najmniejsza kwotę, którą jest na wagę złota.

Fundraiser Stats

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!