id: ujmzyp

Leczenie szóstki maluszków z działek

Leczenie szóstki maluszków z działek

Our users created 1 176 905 fundraisers and raised 1 228 915 947 zł

What will you fundraise for today?

Description

Szóstka sześciotygodniowych kociątek z chorzowskich działek prosi o wsparcie finansowe. Potrzeba opłacić wizytę w lecznicy, zakup kropli do oczu i maści oridermyl na świerzba usznego oraz mokrej karmy w formie musu dla maluszków.

Dzięki dotychczasowemu wsparciu nie musimy wydawać na sucha karmę, żwirek oraz podkłady (korzystamy z kocyków, pościeli i ręczników które dostajemy od Was)

Wiosną zwrócił się do nas o pomoc Pan który na swojej działce karmi stadko wolnożyjących kotów. Pan ustawił im wypasione budki i dba by miały pełne brzuszki, jednak chciał też wykastrować całe stado. Dzięki jego zaangażowaniu udało się wyłapać niemal wszystkie koty: 5 kotek (wszystkie były już ciężarne) oraz dwa kocury. Niestety jedna kotka wydostała się z transportera i uciekła i tylko ona jedna nie została poddana zabiegowi. I to ona właśnie w połowie maja przyprowadziła szóstkę swoich dzieci. Wszystkie z zaawansowanym kocim katarem. Staramy sie odłowić matkę, bo maluchy powinny z nią jeszcze spędzić kilka tygodni, no i trzeba ją poddać kastracji. Jednak nie można było czekać z zabraniem maluchów ponieważ ich stan jest dość poważny.

Trzy pingwinki i trzy buraski pozostaną pod opieką Kociej Zgrai do czasu wyleczenia a następnie trafią do odpowiedzialnych domów. Prosimy o wsparcie ich leczenia oraz o polecanie maluszków do adopcji. Maluchy zostaną wyleczone, odrobaczone, odkleszczone, zachipowane, dostaną ksiązeczki zdrowia. Obowiązują procedury adopcyjne.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 6

 
Hidden data
230 zł
MT
Magdalena Turzyniecka
100 zł
 
Hidden data
20 zł
AM
Ania
20 zł
DZ
Dorota
20 zł
 
Hidden data
hidden

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!