id: ut2rka

Na warsztat samochodowy

Na warsztat samochodowy

Our users created 1 178 247 fundraisers and raised 1 231 766 584 zł

What will you fundraise for today?

Description

Cześć!

Nie mam zamiaru na samym początku użalać się nad własnym losem. Jak w naszym kraju jest, każda myśląca osoba widzi i słyszy, tym bardziej nie ma potrzeby żebym dodatkowo jeszcze ja uświadamiał. Niemniej, postanowiłem otworzyć własny warsztat samochodowy, skupiony głównie na naprawach elektronicznych lecz działający również w ramach mechaniki ogólnej. Aktualnie pracuje poza granicami kraju, aby pozyskać fundusze na odpowiednie wyposażenie, wynajęcie (lub postawienie) budynku oraz na bieżące wydatki. 

Nie chce niczego za darmo, wiem jak ciężko jest zarobić, przeżyć i jeszcze cokolwiek odłożyć - zwłaszcza teraz, w tych niepewnych czasach. Dlatego KAŻDEMU wpłacającemu chciałbym zaproponować coś na kształt voucheru na moje przyszłe usługi. Zakres oczywiście zależałby od kwoty, załóżmy w ten sposób:
1-50 - diagnostyka komputerowa
51-150 - serwis olejowy
151-300 - pomniejsze naprawy (np wymiana klocków, tarcz, proste naprawy elektryczne itp)
301-500 - poważniejsze naprawy (rozrząd, naprawy elektroniczne, kodowania itp)
500 i więcej - zakres do ustalenia 

Powyższe progi są oczywiście orientacyjne, do każdego chciałbym podejść indywidualnie i przynajmniej w równym stopniu odpłacić za pomoc i okazane zaufanie. 

Jeżeli zbiórka się powiedzie, warsztat wystartuje jeszcze w połowie tego roku. W innym wypadku, mam nadzieje ze uda się wystartować z początkiem 2022r. Docelowo, chciałbym zatrudniać 2 mechaników, ale wszystko po kolei.

Coś o mnie, nazywam się Marcin, mam 29 lat. Aktualnie pracuje w ASO Opla w Holandii, poprzednio pracowałem przez kilka lat w aso VW i Skody oraz w renomowanych warsztatach na terenie woj. Lubelskiego.

Dziękuje za ewentualne wpłaty i udostępnienia. Za  każdą pomoc się odwdzięczę na tyle ile bede w stanie. 
There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 1

 
Hidden data
1 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!