id: uu5das

Spłata kredytu

Spłata kredytu

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 179 511 fundraisers and raised 1 233 607 006 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam. Mam problem ze spłatą kredytu od 2008r z powodu utraty pracy a prowadziłem jednoosobową działalność gospodarczą związaną ze współpracą z firmą Renault gdzie miałem z nimi umowę i prowadziłem myjnię  samochodową i zaciągnąłem kredyt na kwotę 110000 między innymi na remont mieszkania oraz na start tej myjnii.Po współpracy 2,5 roku firmie Renault skończyła się dzierżawa tego obiektu i zerwali ze mną umowę a ja od tamtej pory nie mogłem spłacać kredytu ponieważ rate kredytu miałem 3080 zł.Wyjechalem zagranicę na pracę tymczasową ale wszystkie zarobione pieniądze wplacalem na kredyt i utrzymanie rodziny a mi zostawało ledwie na przeżycie. Po tym czasie miałem też zaprzestałem płacić rat powodem było utraty pracy oraz małe zarobki na które nie starczaly na w płatę rat.Teraz mam problemy zdrowotne mam po obu stronach przepukline pachwinową i boli mnie również noga co utrudnia mi pracę oraz schylania  się prawdopodobnie mam przepukline udową lub zerwany mięsień uda lub scięgno. 
There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!