id: uuykmj

Szlachetna paczka ma moc - rodzina czeka na pomoc!

Szlachetna paczka ma moc - rodzina czeka na pomoc!

Our users created 1 176 501 fundraisers and raised 1 228 417 181 zł

What will you fundraise for today?

Description

Opis zrzutki


W ramach tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki wspólnie z Wami chcę zorganizować pomoc dla rodziny z 5-msc synkiem. Poniżej dokładny opis sytuacji rodziny oraz ich potrzeby. Będę wdzięczna za każdą Twoją wpłatę i udostępnienie zrzutki.


Historia Rodziny


Pan Maciej i pani Agata wspólnie wychowują syna Krystiana. Ich przeszłość nie była łatwa. Pan Maciej od dłuższego czasu miał problem z alkoholem. Będąc pod wpływem procentów łamał prawo, przez co przebywał w miejscu odizolowania społecznego. Pani Agata to cicha osoba, wiele energii poświęca na to, by funkcjonować w społeczeństwie. Z panem Maciejem relację zawiązali już dawno, ale ich związek zacieśniło pojawienie się na świecie Krystiana. Dotychczas wycofana społecznie kobieta zaczęła coraz częściej okazywać miłość i troskę synkowi. W panu Macieju również zaszła zmiana - stroni od złego towarzystwa, alkoholu oraz kłopotów. Ma w planach legalizację związku. Rodzina ma ogromne wsparcie w osobie mamy pana Macieja, to ona odpowiednio zarządza ich budżetem, uczy ich planowania wydatków oraz reagowania w sytuacjach nagłych.


Codzienność Rodziny


Codzienność rodziny obraca się wokół czasu spędzanego z synkiem, którym pani Agata zajmuje się, gdy pan Maciej pracuje. Młodą mamę najbardziej cieszą radosne uśmiechy Krystiana oraz pierwsze gaworzenia. Ich dom jest pełen ciepła rodzinnego i miłości do najmłodszego członka rodziny. Pan Maciej docenia to co ma teraz - spokój. Tego elementu najbardziej brakowało w jego życiu. Cieszą go wszystkie chwile z rodziną, a najbardziej wspólne spacery i zabawy. Pojawienie się na świecie Krystiana dało rodzicom nadzieję na lepsze jutro, ponieważ syn wniósł wiele uczuć do ich życia, z którymi na początku nie potrafili sobie poradzić. Dziś widać ich zaangażowanie i ogromną troskę wobec siebie.

Przychody rodziny kształtują się w kwocie 3852 zł, a miesięczne koszty utrzymania to 1230 zł. Dochód na jednego członka rodziny wynosi 874 zł.


Trzy kluczowe potrzeby Rodziny

 

1. Żywność trwała

2. Środki czystości

3. Kuchenka mikrofalowa

Kuchenka mikrofalowa przyśpieszyłaby czas podgrzania np. mleka dla Krystiana - zakup dla rodziny jest zbyt dużym wydatkiem.


Pozostałe potrzeby Rodziny:


  • Żywność,
  • środki czystości (Produkty dla dziecka z alergiami skórnymi),
  • odzież (Agata: Bluza - Całoroczne - Rozmiar: M, Uwagi: Bluza z kapturem w ciemnym kolorze), (Maciej: Bluza (Całoroczne) Rozmiar: M, Uwagi: Bluza z kapturem w ciemnym kolorze),
  • obuwie (Agata: Kozaki/buty zimowe - Rozmiar: 38, Uwagi: Trapery przed kostkę w kolorze czarnym),
  • Pościel (poszwy, prześcieradło) - Kolorowa pościel do łóżeczka dziecięcego (120x60 cm)
There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 17

 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
100 zł
 
Hidden data
100 zł
 
Hidden data
100 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
20 zł
 
Hidden data
300 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
100 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!