id: uwz83k

Pomóżcie mi spełnić Marzenie mojej Córeczki...

Pomóżcie mi spełnić Marzenie mojej Córeczki...

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 168 021 fundraisers and raised 1 216 031 970 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam serdecznie, Opiszę w skrócie nasza sytuację... Jestem samotna mama 10 letniej dziewczynki odkad pamiętam nie miałam łatwej sytuacji rodzinnej w domu był alkohol, ojciec pił i pije niestety nadal... Gdy zaszłam w ciążę z upragnioną córcia miałam nadzieję że wszystko się zmieni że ojciec po ujzeniu wnuczki się opamieta i przestanie pić... Niestety tak się nie stało a dodatkowo mój partner również okazał się niedojzalym chłopakiem i się rozstalismy... Ja nadal mieszkałam u rodziców byłam młoda miałam 20 lat i nie zdawałam sobie sprawy z sytuacji jaka jest w domu i z tego co czeka mnie i córkę w niedalekiej przyszłości... Ojciec cały czas pił zbierałam go z podłogi sprzatalam po nim a mama się dwoila żeby jakoś żyć w miarę normalnie i żeby mała miała wszystko czego potrzebuje pomagała mi bardzo... Nie wiedzialysmy że ojciec zamiast płacić za mieszkanie to pieniądze przepija... Ukrywalysmy cała sytuację przed malutka ile się dało... Aż w pewnym momencie gdy mała miała 6 lat dostaliśmy eksmisje rodzice na tak zwany bruk a my z córcia do mieszkania socjalnego.... Dla córki było to straszne przeżycie z mieszkania 50 metrowego gdzie miała swój pokój trafiła do 16m2 gdzie jest samo WC bez prysznica wanny już o kuchni nie wspomnę... Zrobiłam co mogłam aby córcia miała jak najlepsze warunki do rozwijania się ale niestety bardzo przeżywa obecną sytuację... Złożyłam papiery do urzędu o zamianę mieszkania na komunalne kawalerkę z kuchnią abym mogła przerobić kuchnie na pokój dla niej o którym tak marzy ale niestety wniosek został odrzucony. Poszłam do sądu ponieważ córcia bardzo przeżywała obecną nasza sytuację... Jest w wieku gdy dorasta a dzieci jej rówieśnicy bardzo ja wysmiewali że to jest nie normalne że nie może nikogo zaprosić np na noc że mieszka w pokoju z mamą... Ja dorobilam się nerwicy pracując ile się da aby zapewnić jej wszystko czego potrzebuje... W sądzie po kilku rozprawach nadal twierdzili że pokój 13m jest wystarczający dla nas obu i mieszkania nam nie zamienia... Dlatego postanowiłam spróbować tutaj ponieważ zrobię wszystko aby moja córka była szczęśliwa a na wizycie u psychologa ze względu na kłopoty w szkole powiedziała i narysowala swój nowy wymarzony pokój w nowym mieszkanku... Na rysunku każda z nas siedziała w swoim pokoju a u corci były koleżanki i miały wszystkie wielkie uśmiechy... Dlatego postanowiłam nie załamywać się i działać i próbować dalej... Proszę pomóżcie mi aby uśmiech na buzi mojego dziecka widniał cały czas.... Pozdrawiam mama

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!