id: uynssm

Na gruntowny remont pokoju

Na gruntowny remont pokoju

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 167 057 fundraisers and raised 1 214 270 715 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witajcie. Zbieram na gruntowny remont mojego pokoju. Mój pokój znajduje się w suterynach (w 30letnim domu) i z powodu panującej w nim wilgoci potrzebuję pomocy. Sama od dwóch lat staram się zbierać pieniądze na jego remont ale ciągle wyskakujące wydatki takie jak zakup opału czy rachunki przy minimalnych zarobkach nie pomagają a na pomoc rodziców nie mam co liczyć gdyż dom nigdy nie został wykończony i sami zbierają pieniądze na wymianę zardzewiałej blachy na nowy solidny dach bo ten który obecnie mamy może nie przetrwać pierwszej lepszej cięższej zimy i nie ukrywam sama bym się chciała dorzucać się im na ten dach. Aktualnie mam uzbieraną połowę kwoty dlatego proszę o pomoc w uzbieraniu tej drugiej. Pokój będzie potrzebował zewnętrznego ocieplenia, wymiany elektryki bo na cztery gniazdka działają mi tylko dwa, wymiany starych drewnianych z popękanymi szybami okien na nowe, zerwania karton gipsu ze ścian które trzeba będzie otynkować bo za znajdującym się tam styropianem (prawdopodobnie przeżartym przez myszy) jest sama cegła, wymiana podłóg i ogólne estetyczne wykończenie pokoju oraz robociznę. Nie ukrywam że wykończenie pokoju niesamowicie by mnie uszczęśliwiło zwłaszcza w aspekcie jego uszczelnienia gdyż mam ogromny lęk przed pająkami które wykorzystują każdą wolną przestrzeń aby się dostać do moich czterech ścian, oraz w aspekcie jego ocieplenia co zapewniło by mi cieplejsze zimy a latem wilgoć nie niszczyła by moich mebli a nawet ubrań no i w końcu nie wstydziłabym się zaprosić przyjaciółki do siebie.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!