id: v4dwkp

Iwona i Mariusz Maj pożar domu

Iwona i Mariusz Maj pożar domu

Our users created 1 168 638 fundraisers and raised 1 217 024 219 zł

What will you fundraise for today?

Description

Zbieramy środki dla Naszych przyjaciół, wspólnych znajomych Iwonki I Mariusza, którym w dniu wczorajszym tj. 04.04 spaliła się znaczna część domu w Zabrzegu. Iwonka I Mariusz to wspaniali ludzie o zlotych sercach, zawsze wspierający I pomagający innym, których teraz los przykro doświadczył. Nie proszą o pomoc, to wspolna inicjatywa Nas Wszystkich kolegów, koleżanek, znajomych I rodziny- by choć w ten sposób okazać im pomoc i wsparcie. Iwonka, Mariusz jesteśmy z Wami.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 131

preloader

Comments 2

 
2500 characters
  • Beata Kędzior

    PODZIĘKOWANIA. Pragniemy wyrazić naszą szczerą wdzięczność za ogromne wsparcie i ofiarność okazaną w tym trudnym dla nas czasie po pożarze naszego domu w Zabrzegu. Z całego serca dziekujemy Rodzinie, Przyjaciołom, Sąsiadom, Znajomym, Współpracownikom, za okazaną pomoc duchową i finansową. Dzieki Wam, mimo przeciwności losu i nieszczęścia jakie nas spotkało, mamy siłę by dalej iść przed siebie. Wasza życzliwość i wrażliwość na drugiego człowieka daje nam nadzieję i jest dla nas wielkim wsparciem. Dziękujemy. Iwona i Mariusz Maj.

  • Beata Kędzior

    Kochani w imieniu Iwony i Mariusza serdecznie dziękuję Wam za tak liczny udział w zrzutce, za Waszą pomoc i dobroć. Życzymy Wam Zdrowych i Spokojnych świąt Wielkanocnych. Dziekuję