id: v78zcc

Na gabinecik muzykoterapii/arteterapii by móc pomagać innym

Na gabinecik muzykoterapii/arteterapii by móc pomagać innym

Our users created 1 190 293 fundraisers and raised 1 254 768 299 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witajcie Kochani!


Jeżeli możecie pomóżcie nam spełnić marzenie i uzbierać środki na gabinet muzykoterapii/arteterapii, do którego mogłyby przychodzić dzieci, młodzież, osoby potrzebujące, np. z niepełnosprawnościami, autyzmem, na terapię, która pomagałaby im robić postępy w rozwoju mowy, koordynacji ruchowej, wspierać rozwój emocjonalny, intelektualny, ruchowy, społeczny. Jesteśmy efektywni, nasze metody pracy zawierają elementy nabyte także praktyką zagraniczną, które pomagają dzieciom w widoczny sposób. Naszym największym osiągnięciem są postępy dzieci, które zaczynają mówić wcześniej nie mówiąc, rozwijają koncentrację uwagi i kontrolują emocje zmagając się z nadpobudliwością ruchową, nawiązują kontakt mając autyzm, ucząc się przy tym samodzielności, mowy, muzykowania. Prowadzimy cieszące się sympatią zajęcia, jesteśmy wykwalifikowani. Więcej o nas na stronie: www.artis-centrum.pl

Nasza działalność od 2014 roku opiera się na dojazdach do osób potrzebujących i ośrodków terapii. Jest to działalność jednoosobowa lub momentami z pomocą w razie potrzeby, jednak każda zmiana (jak np. pandemia) niestety ogranicza nasze możliwości zarobkowe. Obecnie działamy tylko prywatnie w bardzo małej częstotliwości zajęć, działalność musiała zostać czasowo zawieszona. Chcielibyśmy odwiesić działalność jak tylko będzie ku temu możliwość i ruszyć już w szerszym zakresie z warsztatami terapii, uzbierać w międzyczasie środki na lokal, który świetnie wyposażymy i będzie on służył terapii osób potrzebujących.

Naszą misją jest pomaganie, zresztą myślę, (zgodnie z tym, co mówił A.Einstein), że „Tylko życie poświęcone innym, warte jest przeżycia”.

Dziękujemy Wam za każdy przejaw dobroci. Asia

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 4

 
Hidden data
50 zł
CZ
cześć
50 zł
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
hidden

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!