id: v7dxp6

Leczenie córki

Leczenie córki

Our users created 1 187 685 fundraisers and raised 1 249 389 510 zł

What will you fundraise for today?

Updates1

 • Liczymy na ludzi dobrej woli - dziękujemy za zainteresowanie :)

  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Kto z nas nie zna książki "Mała księżniczka" Frances Burnett? Ja ją uwielbiam do tej pory. Może dlatego, że daje nadzieję, że wszystko może skończyć się dobrze. Ta pozycja pozwala wierzyć w lepszą stronę świata, która przecież istnieje. Nawet pomimo przeciwieństw, takich jak brak finansów i nadmiar osób, pokroju panny Minchin.

Z tego również powodu, kiedy urodziła nam się córeczka, nie miałam żadnych wątpliwości, że imię Sara wybrane przez ojca dziecka, będzie super. Poza tym wiedziałam z całej duszy, że dzięki jej imieniu, nawet mimo przeciwności, które wyniknęły w trakcie porodu przez cesarskie cięcie - jej niewydolność oddechową, musi się wszystko udać.

fuKEv2x4jI0tEvUs.jpgMoje dziecko posiada wady rozwojowe i wymaga stałej kontroli neonatologa. Sara urodziła się z przetoką odbytniczo-pochwową, w marcu br. operowaną, więc jest również pod stałą obserwacją chirurga. Ponadto jesteśmy pod stałą kontrolą kardiologiczną, bo ma dziurkę w serduszku. Ciągle jeździmy po lekarzach, na rehabilitację w związku z problemami ogólnorozwojowymi. Sara potrzebuje non stop mojej uwagi i opieki, ćwiczeń rehabilitacyjnych nie tylko w szpitalu, ale też codziennie w domu. Czasem po prostu nie wyrabiam.

d2mhIZIr9QhjU0ot.jpg

Ja natomiast nie mam żadnego dochodu i praktycznie sama ją wychowuję. Na NFZ terminy są odległe, a prywatnie bez zaplecza finansowego, to jest ciężko bardzo. W dodatku z tak problemowym - w sensie zdrowotnym dzieckiem, które wymaga stałej opieki mojej i lekarskiej, a także rehabilitacyjnej w szpitalu oraz w domu, jest dużo obowiązków z tym związanych.

ghkRC1cWXzU5pzZx.jpgSara potrzebuje uwagi właściwie 24h na dobę, przez 7 dni w tygodniu i czasami nawet moja kondycja psychiczna i fizyczna, zwłaszcza po problemach ciążowych i cesarskim cięciu, nie jest na tyle sprawna, żeby myśleć o czymś innym niż własne dziecko. Dlatego bardzo proszę dobrych ludzi o pomoc, żeby choć trochę wizyty prywatne się zwróciły. Będę wszystkim dozgonnie wdzięczna. Sara ma dopiero 20 miesięcy, ale myślę, że gdy dorośnie, również doceni.

oe0IgMJgeOIN56I8.jpg

DZIĘKUJEMY Z GÓRY.

Ja i moja mała księżniczka ❤

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Offers/auctions

Buy, Support, Sell, Add.

Buy, Support, Sell, Add. Read more

Help the Organiser even more!

Add your offer/auction - you sell, and the funds go directly to the fundraiser. Read more.

This fundraiser does not have any offers!

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 1

SJ
Sylwia Jalocha
100 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!