id: vaeny7

Ratunek dla Fryzjera.Razem ratujemy Beauty!

Ratunek dla Fryzjera.Razem ratujemy Beauty!

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 177 458 fundraisers and raised 1 229 864 099 zł

What will you fundraise for today?

Description

Kochani! Jesteśmy salonem który od kilku lat pracuje dla Was z całym sercem, ponieważ Nasza praca to Nasza pasja! Na codzień nasza ekipa liczyła aż dziewięć osób. Jesteśmy fryzjerami, kosmetyczkami, wizażystkami, linergistkami i stylistami. Do tej pory szło Nam świetnie! Dlatego sami pomagaliśmy innym, bony na darmowe usługi dla potrzebujących czy projekt „pigmentacja za jeden uśmiech”, włosy dla „rak and roll” to tylko cześć tego co robiliśmy dla innych. Dziś sami potrzebujemy POMOCY. 


Jak wiecie nie mamy możliwości pracy w związku z COVID-19. Ale utrzymanie Naszego salonu przewyższa Nasze możliwości. Opłaty stałe, które ponosimy sprawiają, że dzieło Naszych rąk, owoc kilkuletniej pracy powoli umiera. Nie poradzimy sobie bez WASZEJ POMOCY! Nasi pracownicy bardzo Nas wspierją i pomagają jak mogą, ale oni też maja rodziny, kredyty i boją się tego że kiedy salon przestanie istnieć.... zostaną bez pracy. Stworzyliśmy kilka lat temu miejsce gdzie tworzy się piękno. POMÓŻCIE NAM PROSIMY ratować Nasze marzenie i dalej z pasją pracować dla WAS❤️ 


There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 1

 
Hidden data
25 zł