id: vc5yps

Szczeniaczek George prosi o pomoc!

Szczeniaczek George prosi o pomoc!

Our users created 1 168 897 fundraisers and raised 1 217 387 085 zł

What will you fundraise for today?

Updates1

 • ❗️❗️❗️ Nowe informacje na temat George'a. ❗️❗️❗️

  Nasz psi maluch czuje się już lepiej wyniki badań, mimo że nadal odbiegają od normy to już zaczęły się poprawiać! Musimy uzbroić się w cierpliwość, bo George stale wymaga podawania antybiotyków jest bardzo osłabiony i do radosnego szczeniaczka sprzed choroby jeszcze mu sporo brakuje, ale i w jego samopoczuciu widzimy poprawę George jest już z nami w domku, do kliniki będziemy jeździć tylko na badania i leki i kontrolę. Chciałam bardzo podziękować za wszelką pomoc i zaangażowanie z Waszej strony. Mimo, że George zaznały w życiu dużo złego to teraz od Was zaznał też wiele dobrego w jego imieniu dziękuję!


  Mimo że nadal czeka nas sporo leczenia, jeżdżenia do kliniki i najróżniejszych badań to na ten moment możemy powiedzieć życiu George'a nie zagraża już niebezpieczeństwo, młody organizm się obronił. Teraz przed nami specjalne żywienie i dalsza obserwacja jak wyglądają wyniki badań.

  d160ca514e766c3a.jpegUdostępniam również kolejną fakturę z kliniki. Koszty niestety nadal są wysokie :(

  s85c20d8b00700fd.jpeg


  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

George ma tylko 8 miesięcy, a już przeżył coś tak okropnego 🙁 Nie mieści mi się to w głowie, ale kilka dni temu George został otruty. Trafił w ciężkim stanie do kliniki, a lekarze pytali czy ratować pieska pomimo bardzo niskich rokowań. Moja odpowiedź była natychmiastowa: ratujemy bez względu na koszty! Bo jak tu odmówić pomocy najlepszemu przyjacielowi? George ma niewydolność wielonarządową, uszkodzone nerki i wątrobę, obrzęk płuc. Trucizna zaatakowała całe ciało tego maluszka. Wymaga tlenoterapii, specjalistycznych badań i dogrzewania jego organizmu, bo nie jest w stanie sam utrzymać odpowiedniej temperatury ciała. Koszty leczenia na ten moment już osiągnęły wartość 4 tys. złotych. Ciężko estymować ile dokładnie one wyniosą, ponieważ leczenie nadal trwa i nie wiadomo w jakim stanie będą narządy wewnętrzne Georga, ale weterynarz szacuje je na co najmniej 6-8 tysięcy. Dlatego będę przeogromnie wdzięczna za każdą pomoc.


Jeżeli chcecie zobaczyć więcej zdjęć Georga, możecie znaleźć je na instagramie:

https://instagram.com/beagle.george_?igshid=1bposk2qoc2sm

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Offers/auctions 2

Buy, Support.

Buy, Support. Read more

Inactive
Others
Specjalne podziękowania na instagramie
Dla osób, które mają możliwość i zdecydują się wesprzeć Georga taką kwotą przewidziałam specjalne podziękowania na instagramie psiaka: https://instagr...
100 zł

Sold: 15

Ended
Others
Dzień z Georgem po wyzdrowieniu!
Dla osób, które mają możliwość i zdecydują się wesprzeć Georga taką kwotą przewidziałam dzień z Georgem, abyśmy razem mogli cieszyć się z jego powrotu...
500 zł
Ended

Donations 129

preloader

Comments 12

 
2500 characters