id: vdtpp7

Schronisko w Lublinie

Schronisko w Lublinie

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 168 942 fundraisers and raised 1 217 464 985 zł

What will you fundraise for today?

Description

W tamtym roku udało się zebrać ponad 700zl myślę że w tym roku będzie lepiej ???? jeśli będzie trzeba wyśle potwierdzenia paragonów A nawet dyplom który dostałem od schroniska ;)


Witajcie ! W związku ze zbliżającą się zimą, zbliża się trudny czas dla zwierząt mieszkających w schroniskach. Proponuję, aby wspólnie wspomóc schronisko w Lublinie i zrobić...Szlachetną Paczkę dla zwierząt! :) Jest to świetna okazja, aby pozbyć się niepotrzebnych koców, ręczników, kołdry, wymienić stare rzeczy na nowe, a używane przekazać dla schroniska. Jest to również doskonała okazja, aby wykazać się dobrocią i przekazać chociaż niewielkie pieniądze potrzebującym. Za zebrane pieniądze kupię potrzebne rzeczy z listy poniżej. Zachęcam, aby pomóc na tyle na ile możecie :) Co przyda się w schronisku? 1. Koce i kołdry, którymi można wyścielić kojce. 2. Ręczniki używane, ale czyste 3. Obroże, smycze, kagańce, 4. Zabawki dla zwierząt 5. Legowiska dla zwierząt, 6. Akcesoria do pielęgnacji zwierząt (np. szampony, szczotki) 7. Karmy (sucha, mokra) 8. Witaminy, przysmaki

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 7

 
Hidden data
25 zł
KL
Karina Latoch
25 zł
KR
25 zł
DO
Daniel orlik
5 zł
VS
Vito
hidden

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!