id: vgfd5g

Nie jest dane długo pożyć małemu, bezbronnemu BUFFALO! Trzymają go tylko z przeznaczeniem na mięso.... bo tak skończy, jeśli nie zdołamy mu pomóc

Nie jest dane długo pożyć małemu, bezbronnemu BUFFALO! Trzymają go tylko z przeznaczeniem na mięso.... bo tak skończy, jeśli nie zdołamy mu pomóc

Our users created 1 166 705 fundraisers and raised 1 213 504 388 zł

What will you fundraise for today?

Description

Mały, wielki Buffalo.

Przerażony i bezbronny Buffalo.

Buffalo sprowadzony do roli mięsa.

Jaki jest jego świat? Pełen ludzkich decyzji, wyroków i bezwzględności. Pełen przeświadczenia, że byczki takie jak on, nie mogą tu o niczym decydować.

Los przesądzony – rzeźnia.Stoi więc Buffalo, przywiązany liną do ściany niewielkiej obory. Kilka miesięcy tuczony, by za moment sprzedać go do rzeźni. Taki już jego los, jak wiele byczków przed nim i on przyszedł na świat w jednym celu. Ma zaraz zasilić kieszeń gospodarza.

Buffalo-9-1024x768.jpeg

Podchodzimy do niego, zrobić kilka zdjęć. Byś mógł go poznać zanim wyrok się wypełni. Jego przerażone, ciemne oczy zapamiętamy już na zawsze. Będą wracać do nas ilekroć pomyślimy jak niegodnie i niesprawiedliwie miał odejść. Wysunął maleńki języczek, jakby chciał polizać nas po ręce. I wydał z siebie cichy, ale przeraźliwy, błagający o pomoc dźwięk. Pstrykamy pospiesznie kilka zdjęć i obiecujemy niemo, że wrócimy po niego wkrótce.

Buffalo-4-1024x768.jpeg

Mały, wielki Buffalo. Dzisiaj prosi Cię o pomoc. Bo nie może w tym świecie nic więcej, poza tym błagalnym spojrzeniem, które roztopiłoby najtwardszy lód. No i pewnie Twoje serce. Chociaż myślę, że Buffalo nie musi Cię błagać. Jeśli możesz, z pewnością wesprzesz go dobrym słowem i grosikiem. Prosimy Cię w jego imieniu, ocal go przed rzeźnią. Bardzo chcemy go uratować, zabrać i dać mu nowe życie.

Buffalo-5-1024x768.jpeg

Zobacz codziennie życie i przygody naszych zwierząt, naszą walkę, sukcesy i te mniej piękne chwile - codzienne publikacje na Instagramie: https://www.instagram.com/f_centaurus/

---------------------------------------------

Dlaczego kwota wykupu różni się od docelowej? Dzięki Waszej pomocy zbieramy nie tylko na ocalenie życia, ale też na późniejszy transport, badania i pierwszą opiekę weterynaryjną oraz kowala.


Fundacja Centaurus działa w imieniu zwierząt od 2006 roku. Jest organizacją non profit. Centaurus to prawie 3000 ocalonych koni, w tym ponad 200 osiołków, parę tysięcy psów i kotów, liczne zwierzęta gospodarskie. One wszystkie żyją dzięki takim osobom jak Ty. Bez tego wsparcia, ratowanie nie byłoby możliwe.


There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 45

 
User unregistered
10 zł
HE
Helena
5 zł
AG
[email protected]
50 zł
MR
Monia
20 zł
AG
Amelia Górzna
30 zł
KS
Kuba Skrzypczak
30 zł
KG
Klaudia Gwiazdowska
10 zł
JU
Julianiejulka
10 zł
NA
Nadia
10 zł
MA
Maria
20 zł
See more

Comments 1

 
2500 characters
  • MR
    Monia

    Mam nadzieję że uda się go uratować od śmierci 🙏🙏🙏

    20 zł