id: vgwy45

Zdesperowana matka- Super niania potrzebna od zaraz

Zdesperowana matka- Super niania potrzebna od zaraz

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 168 084 fundraisers and raised 1 216 121 381 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam. Jestem samotną matką 14 miesięcznego Cezarego. Niestety mój syn jest typem buntownika i nie daje sobie z nim rady. Ciągły jego krzyk gdy na coś się uprze, krzyk przy ubieraniu, krzyk gdy nie wolno i nic na niego nie działa. Nie da się niczym przekupić a do tego wszystkie moje metody wychowawcze zawodzą. Odpycha mnie, bije i krzyczy co prowadzi do tego że płacze z bezsilności. Udało mi się znaleźć Pana supernianie który może nam pomóc jednak jako samotna matka potrzebuje waszej pomocy. Niektóre oczywiście mnie wyśmieją że nie radzę sobie z dzieckiem albo że idę "na łatwiznę" ale ja tej pomocy potrzebuje gdyż jeśli teraz nie dogadam się z synem to będzie coraz gorzej a ja wyląduje w wariatkowie. Wszystkim dobrym duszyczka z góry dziękuję za wsparcie.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!