id: vheyss

Komputer dla Youtube'ra

Komputer dla Youtube'ra

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 169 860 fundraisers and raised 1 218 912 891 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam. Mam na imię Bartek i od dziś chciałbym spełniać marzenia.Mianowicie chciałbym zebrać komputer, na którym można odnieść sukces na polskim youtube. Chodzi mi tu bardziej o mały sukces narodowy. Ostatnio jak wiecie głośno jest o e-sporcie. Od kilku lat jestem graczem coraz to popularniejszej w Polsce gry o nazwie War Thunder. Tu pojawia się własnie problem. Polacy nie potrafią grać w tą wspaniałą historyczną grę.Chciałbym stworzyć serie filmów (poradników) opowiadającą i pokazując jak stać się lepszym graczem - omawiając wszystkie techniki, wszystkie pojazdy - jak nimi grać itp. Mam nadzieję iż przy mojej pomocy nasi rodacy zaczną odnosić sukcesy na arenie międzynarodowej.Studiuję, pracuję i zarabiam lecz z mojej pensji nie możliwe jest uzbieranie kwoty na komputer, który pozwoli stworzyć mi te wszystkie filmy.

Pracuję w firmie interaktywnej, montowanie filmów i obsługa programów graficznych to dla mnie chleb powszedni - nikt nie powinien być zawiedziony więc z jakości filmów, które zamierzam stworzyć.Nie liczę wcale na duże kwoty. Dla mnie cenny jest każdy grosik gdyż szanuję pieniądze. Mam nadzieję, że znajdzie się chociaż kilka osób, które pomogą w realizacji marzeń - na pewno napomnę o nich w serii filmów :)

English below:

Describe your chip in as best you can. Make sure the description is reliable, accurate, but also informative and simple. It is good to be receptive and focused. In an interesting and nice way encourage to support :)We have prepared dozens of blocks with different elements to help you edit the description. Turn on the dropdown guide (the link is in the top menu) or simply drag items from the left menu to the description.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!