id: vj4n4z

Samotna mama w trudnej życiowej sytuacji

Samotna mama w trudnej życiowej sytuacji

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 166 244 fundraisers and raised 1 212 637 540 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam,zwracam się do Was z wielką prośbą. Moja przyjaciółka od stycznia 2021 roku znalazła się w trudnej sytuacji życiowej. Została wyrzucona z dwójką małych dzieci z domu ponieważ odkryła, że partner ma kochankę.Wyprowadziła się z domu tak jak stała,bez rzeczy osobistych swoich i dzieci tj ubranek ,zabawek itd.Była w ostatnim momencie wyprowadzki ofiarą przemocy.Jedno z dzieci jest w trakcie diagnozowania, ponieważ jest podejrzenie autyzmu.Partner nie wypłaca w całości zabezpieczenia alimentacyjnego w związku z tym przyjaciółka zadłużyła wynajmowane mieszkanie i grozi jej eksmisja .Dziecko potrzebuje konsultacji specjalistycznych,niestety jest to bardzo kosztowne i nie jest w stanie sama temu w tej chwili podołać.

W międzyczasie były partner założył sprawę w Sądzie i usiłuje jej odebrać dzieci.Jest osobą zamożną, a przyjaciółka na dzień dzisiejszy została pozbawiona jakichkolwiek środków do życia i boi się że straci dzieci. Wiem,że są tutaj ludzie o dobrych sercach i nie przejdą obojętnie obok skrzywdzonej matki i dwójki wspaniałych maluchów.Kochani pomóżmy tej wspaniałej mamie odzyskać wiarę w ludzi.Proszę w jej imieniu(ponieważ ona sama jest w bardzo złym stanie psychicznym) o pomoc.Kochani każda złotówka jest na wagę złota.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!