id: vp8j5b

Rehabilitacja Kazimierza Blacharskiego

Rehabilitacja Kazimierza Blacharskiego

Our users created 1 169 426 fundraisers and raised 1 218 346 054 zł

What will you fundraise for today?

Description

Nasz kolega, tata, mąż i przyjaciel Kazimierz Blacharski doznał udaru i teraz nasza kolej, żeby zmobilizować wszystkie siły i pomóc Kaziowi w powrocie do zdrowia i sprawności. Najważniejszy jest pierwszy etap leczenia – potrzebna będzie staranna, a co za tym idzie: kosztowna rehabilitacja.


Kosztorys i kwotę zbiórki przyjęliśmy w oparciu na koszcie godziny specjalistycznej rehabilitacji we Wrocławiu. Szacowaliśmy sumę potrzebną do sfinansowania pierwszego, najbardziej intensywnego etapu powrotu do zdrowia. Chcielibyśmy pomóc Rodzinie pokryć koszty rehabilitacji, leczenia i środków medycznych. Jeśli zbierze się większa kwota – będzie przeznaczona na dalsze etapy rehabilitacji.


Nasz Kazimierz jest wieloletnim pracownikiem Teatru Polskiego we Wrocławiu, gdzie jako mistrz oświetlenia współtworzył niezliczoną liczbę przedstawień i wydarzeń, które przyniosły widzom mnóstwo radości, wzruszeń i rozrywki. Wierzymy, że znajdzie się ogromne grono osób, które zechce razem z nami pomóc i „rzucić trochę światła” na trudną sytuację zdolnego oświetleniowca! Dobro powraca – dziękujemy za wsparcie!


Rodzina, przyjaciele, koledzy i koleżanki Kazimierza z zespołu Teatru Polskiego we WrocławiuThere is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 130

preloader

Comments 2

 
2500 characters