id: w48yp5

Grzywna

Grzywna

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 177 940 fundraisers and raised 1 231 169 927 zł

What will you fundraise for today?

Description

Podczas olsztyńskiej demonstracji środowisk lewicowych i pochwalających związki homoseksualistów, nawołujących do zrównania konkubinackich związków dwóch mężczyzn z komórką rodzinną składającą się z mężczyzny i kobiety związanej węzłem sakramentalnym, dokonano aktu wandalizmu tj. zawieszenia tęczowej flagi na maszcie znajdującym się przy Urzędzie Miasta Olsztyna, tuż obok flagi narodowej. Brak reakcji służb mundurowych oraz bierność osób odpowiedzialnych za porządek zgromadzenia, spowodował moją obywatelską, zdecydowaną reakcję. Nie wahając się, zdjąłem tęczową flagę i dokonałem jej zniszczenia. Mój ideowy stosunek i gorący temperament nie pozostawiał mi wyboru, że tylko takie działanie jest jedynie słusznym

rozwiązaniem. Sprawa trafiła do sądu, gdzie ostatecznie przegrałem batalię sądową, na którą składają się koszta sądowe, grzywna, koszty naprawienia szkody oraz zwrotu poniesionych kosztów zastępstwa procesowego w łącznej kwocie 1331 zł. Zwracam się do Was z wielką prośbą o pomoc w zebraniu kwoty potrzebnej do rozwiązania problemu, który stanowi dla mnie dość spory wysiłek finansowy.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 25

A.
A.J.
100 zł
 
Hidden data
100 zł
PM
Paweł Mierzejewski
100 zł
GA
GAŁA
100 zł
 
Hidden data
88 zł
CT
Cezary Tomporowski
70 zł
JO
Grzechu
KK
Mariusz C.
50 zł
 
Hidden data
50 zł
MB
Monika
50 zł
See more

Comments 4

 
2500 characters