id: w96ur9

Leczenie Skwareczka

Leczenie Skwareczka

The organizer verified the description with proper documents.
811 zł 
from 4 500 zł
18%
ended 13.11.2021
24 
supporters
Donate
Zrzutka.pl does not charge any commission

Updates2

  • Skwarek jest już u nas w domu, po operacji. Ma założoną sondę do karmienia i drenaż do odciągania płynu który gromadzi mu się w klatce piersiowej. Ale mruczy kiedy go się głaszcze i zaczął normalnie jeść. Codziennie musi dostawać środki przeciwbólowe. Mamy nadzieję że będzie coraz lepiej .....

    Read more
  • Skwareczek jest po drugiej operacji pękniętej przepony. Operacja miała na celu przywrócenie mu możliwości normalnego oddychania i wypróżniania się. W tej chwili dochodzi do siebie w lecznicy w Zabrzu. Pokarm podawany jest mu przez sondę. Bardzo dziękujemy Wszystkim którzy wsparli Skwarka wpłatą.

    Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Moi Drodzy , Skwarek ma dopiero 1,5 roku, przyszedł do nas na podwórko jako 3 miesięczny maluszek i został z nami na zawsze. To wyjątkowy kotek o przemiłym łagodnym usposobieniu, a mamy ich dużo bo przychodzą do nas z całej okolicy. Tydzień temu wpadł pod samochód....Ma skomplikowane uszkodzenie kolanka i jak się okazało urazy narządów wewnętrznych, ale jest do uratowania zdaniem lekarzy. Musieliśmy wybierać - operacje i hospitalizacje, lub eutanazja....podjęliśmy decyzję o leczeniu i robimy co możemy żeby nadal żył i znów mógł gonić za motylkami. Skwarek jest po operacji , ale czekają go kolejne, w tym operacja pękniętej przepony która właśnie się odbywa. Kto ma zwierzę ten wie jak wielkie są koszty leczenia... dlatego zdecydowaliśmy się spróbować skorzystać z Waszych dobrych serc, coś co dla jednostki jest bardzo trudne, dla społeczności wielu osób może być nieodczuwalnie proste. Z góry Wam dziękujemy.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Contributors 24

W
Wioletta
100 zł
 
Hidden data
100 zł
M
Mrówka
50 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
30 zł
 
Hidden data
20 zł
See more

Comments

 
2500 chars
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!

Location

44

Pilchowice, Poland

See on map
map pin

Our users created

777 526 whip-rounds

and collected

579 483 541 zł

What are you collecting for today?