id: wr4h3p

Shoemakers Band wydaje płytę koncertową

Shoemakers Band wydaje płytę koncertową

Our users created 1 170 117 fundraisers and raised 1 219 264 644 zł

What will you fundraise for today?

Description

Kochani! Przyjaciele, znajomi, nieznajomi, fani bluesa, rocka, wszyscy fani dobrej muzyki oraz pasjonaci wszelkiej maści! :)


Przychodzimy do Was z ogromną prośbą, abyście pomogli nam spełniać nasze muzyczne marzenia i wsparli nasz zespół drobną darowizną. "To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest takie fascynujące!" Teraz każdy z Was może stać się częścią tego artystycznego projektu marzeń i stać się mecenasem sztuki :)


Jeśli jesteście z Zamościa lub okolic, to na pewno mieliście okazję usłyszeć Shoemakers Band na jednym z koncertów, np w Klubie Jazzowy Kosz lub podczas imprez plenerowych, zlotów motocyklowych, WOŚP itp.


Zespół powstał już w 2013 roku, od tego czasu skład ewoluował i przewinęło się przez niego kilkoro świetnych muzyków. Ta muzyczna podróż trwa nadal i obecnie skład zespołu to:

Kazek Baca - gitara i wokal

Marek "Zgrywus" Klimaszewski - bas

Ryszard "Funiek" Bałakut - organy Hammonda

Kubuś Smolira - perkusja

Kama Karska - wokal


Piszemy bluesowe piosenki autorskie, robimy też świeże aranżacje mniej znanych "perełek" muzyki bluesowej, country i rocka.

Tu znajdziecie link do jednego z własnych utworów:

https://youtu.be/YbnHjCXpRLI

W przeszłości, również dzięki wsparciu przyjaciół, zespołowi udało się nagrać dwie płyty studyjne.


Obecnie, pragniemy skorzystać z okazji, że 17 maja 2024r zagramy koncert w klimatycznych wnętrzach zamojskiej Bramy Spotkań (stara Brama Lubelska, przy parku), i marzymy o tym, aby uwiecznić te chwile w postaci nagrań video oraz audio i stworzyć i wydać następnie z tego materiału płytę koncertową oraz wysokiej jakości klipy.

Koncert zagramy nieodpłatnie, aby każdy wielbiciel dobrej muzyki miał możliwość spotkać się tam z nami, niezależnie od zasobności portfela.


Nasz zespół nie nagrał jeszcze płyty ani wideoklipu w obecnym składzie i dlatego marzymy o tym, aby móc przybliżyć wszystkim odbiorcom nasze obecne muzyczne poszukiwania i dzielić się z innymi naszą pasją do muzyki, która poprawia nastrój i skłania do wzruszeń. Zaprezentujemy najnowszy utwór autorski jako całkowitą prapremierę!


Nasi bliscy znajomi, świetny reżyser Wojtek Wojciechowski i montażysta dźwięku, Jacek Kołtuniak, poprowadzą nagrania i zajmą się masteringiem, po zupełnie symbolicznych kosztach. Planujemy także nowe płyty tłoczyć, a nie wypalać, aby cieszyły jakością dźwięku i trwałością. Wszystko to pochłonie jednak sporo pieniędzy, a jako że nie mamy w kasie zbyt wiele środków, liczymy na Wasze wsparcie. Nawet 10zł się liczy i pomoże nam razem wysłać w kosmos trochę świeżych dźwięków, przeżyć i inspiracji!


Zachętą z naszej strony niech będzie dla Was propozycja, że każdy, kto przekaże nam swoje ciężko zarobione minimum 100PLN, otrzyma od Shoemakers Band nową płytę z autografami wszystkich członków zespołu i dedykacją :)


Jeśli ktoś ma ochotę wesprzeć projekt poważniejszą kwotą i w ramach sponsoringu zostać wymieniony na okładce płyty, prosimy o bezpośredni kontakt z liderem zespołu, Kazkiem Bacą. Z pewnością się dogadamy :)


Zapraszamy także do polubienia naszego fanpage'a na Facebooku i śledzenie nadchodzących wydarzeń, jeśli z jakiegoś powodu nie możecie przybyć na koncert 17 maja do Bramy Spotkań.


Ściskamy wszystkich gorąco i z góry wielkie dzięki za wsparcie!

Shoemakersi :)There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 10

MI
Michna
100 zł
OZ
Ozzy
100 zł
MC
M.CH.
500 zł
 
Hidden data
hidden
RO
Robert
100 zł
KA
Kasia
50 zł
BB
Bartek Baraniak
100 zł
 
Hidden data
50 zł
MA
Marta
100 zł
KG
Kssia
10 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!