id: wtpkb4

Pragnę zostać Certyfikowanym Edukatorem Nauczycielskim z Pozytywnej Dyscypliny

Pragnę zostać Certyfikowanym Edukatorem Nauczycielskim z Pozytywnej Dyscypliny

Our users created 1 166 365 fundraisers and raised 1 212 846 989 zł

What will you fundraise for today?

Description

Moim marzeniem jest, by móc służyć coraz to większej rzeszy ludzi.... By dać innym to, co zostało złożone w moje serce. By móc dzielić się wiedzą ale też i tym, co odkryłam na drodze jako mama i nauczyciel. Jestem certyfikowanym edukatorem rodzicielskim Pozytywnej Dyscypliny. Ten krok, który uczyniłam rok temu, otworzył serca wielu ludziom, a moje napełnił radością, bo widzę jak zmieniają się wokół mnie relacje rodziców z dziećmi. Wiele z tej wiedzy przenoszę na moje przedszkolne podwórko, wychowując dzieci, które są mi powierzone w duchu Pozytywnej Dyscypliny. Patrzę na nich z miłością i życzliwością, z pełnią szacunku jaka należy się każdemu. Wychowuję bez kar i nagród. W poszanowaniu małego człowieka, uczę się skakać razem z nim na trampolinie błędów, które ma prawo popełniać na drodze swojego rozwoju.


Pozytywna Dyscyplina to miłość. To język miłości oparty na budowaniu wzajemnej relacji. Widzę jak w moim miejscu pracy wystarczyła jedna iskra, żeby dobro rozlewało się dalej... Marzę o tym, by coraz więcej nauczycieli mówiło takim językiem do swoich uczniów. By nie zaczynano roku szkolnego od tablic motywacyjnych pełnych zakazów i nakazów. Pragnę, by dzieci budowały relacje ze swoimi nauczycielami. Marzy mi się system edukacji oparty na potrzebie relacji, a nie na potrzebie racji... Wierzę w to, że można wykorzystać potencjał młodych ludzi i to, że są blisko swojego serca, które jeszcze nie do końca zagłuszone, mówi im, jak chcą być traktowani właśnie w szkole. Wierzę, że nauczyciele mają otwarte umysły, tylko brak im narzędzi do pracy z dziećmi i młodzieżą. Wiem jak mogę im pomóc, wiem jak mogę włożyć w ich ręce gotowe narzędzie do pracy z młodymi ludźmi.


Ja Anna - mama czwórki dzieci w wieku od 15 do 4 lat. Dzieci pełnych energii i radości, która wymyka się spod kontroli. Dzieci edukowanych już trzeci rok w edukacji domowej. Mama na etacie, przedszkolanka, a także żona Pawła od 17 lat. Pragnę zrobić certyfikację nauczycielską z Pozytywnej Dyscypliny, której koszt przekracza moje możliwości finansowe... Dlatego proszę Was o pomoc. Wierzę w to, że kto prosi jest mu dane. Wierzę w to, że talent jaki Bóg złożył w moje ręce, usta, serce da się pomnożyć. Wierzę w to, że zmiana zaczyna się od siebie samego i promieniuje na zewnątrz...


Certyfikacja przed którą stoję składa się z dwóch etapów. Pierwszy z nich składa się z odrębnie płatnych dwóch zjazdów. Jedna ścieżka to ścieżka certyfikacji nauczycieli przedszkola i żłobka, a druga nauczycieli szkolnych. Drugi etap to spotkanie wieńczące całą certyfikacje i nadające mi uprawnienia do prowadzenia szkoleń dla nauczycieli w żłobkach, przedszkolach oraz szkołach.


To kosztowne marzenie, ale nie do osiągnięcia bez Waszej pomocy. To utarte słowa "każda złotówka ma znaczenie" ale bardzo prawdziwe... Każde wsparcie z Waszej strony ma ogromne znaczenie.


Z całego serca dziękuje za wsparcie

Ania Remiszewska


There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 21

ES
Elżbieta Sztandarska
50 zł
MK
Marta Kleniewska-Ulanicka
400 zł
Karina Ślaska
100 zł
 
Hidden data
hidden
AS
Asia Sułkowska
50 zł
 
Hidden data
20 zł
AO
Agnieszka Ossowska
100 zł
PM
Patrycja
50 zł
LG
Lidia Gierczak
300 zł
MG
Małgorzata Glegoła
50 zł
See more

Comments 1

 
2500 characters