id: wubpyu

Zrzutka inna niż wszystkie bo środki wracają do Ciebie - Projekt Moja Mała Majorka

Zrzutka inna niż wszystkie bo środki wracają do Ciebie - Projekt Moja Mała Majorka

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 167 411 fundraisers and raised 1 214 943 874 zł

What will you fundraise for today?

Description

Projekt Moja Mała Majorka - zrzutka, która wraca do Ciebie - miejsce klimatyczne, dostępne cenowo i angażujące się w akcje charytatywne.

Projekt Moja Mała Majorka

Zrzutka, która wraca do Ciebie …

Pomysł, jaki przyszedł nam do głowy samych nas zaskoczył i napełnił niezliczaną ilością pozytywnej energii. Czy myśleliście kiedykolwiek, że wpłacając pieniądze na zrzutkę możecie je później odebrać w naturze? :) Dobro i wpłacone środki do Was wracają a jednocześnie pomagają zrealizować niesamowite, jedyne w swoim rodzaju przedsięwzięcie.

Myśleliście o wakacjach na Majorce? Piękna wyspa, niezliczone atrakcje od romantycznych zatoczek z zachodem słońca, poprzez zabytki architektury tworzone przez tysiące lat aż po zabawy do białego rana w licznych klubach. Majorka ma wszystko i każdy znajdzie to coś dla siebie.

Wakacje na Majorce wciąż są drogie, nie każdego na nie stać … ale na szczęście tanie linie lotnicze zapewniły łatwy do niej dostęp. Niestety, jeśli kupicie w promocji bilety nawet za 6euro … pojawia się problem noclegu. Ceny szokują. I tu właśnie powstał pomysł …

Zbudujmy miejsce dostępne cenowo, atrakcyjne i oryginalne. Hotele to już przeżytek. Sztampowe i bez duszy.

Na co jest zrzutka:

Zakup ziemi z możliwością stawiania budynków, którą podzielimy na kilka stref oraz fundusze na budowę. Będą piękne klimatyczne domki w Majorkińskim stylu z kamienia przy basenie, pełne roślinności, półcieni, zakątków; domki w lesie, pole namiotowe i miejsce dla camperów, trochę egzotyki bo będą też wigwamy indiańskie i kto wie co nam podpowie wyobraźnia w przyszłości … może domki Hobbitów? ;) Będzie cześć z drzewami owocowymi, namioty z własnymi warzywami, pola do piłki plażowej na pięknym słonecznym piaseczku. I co tylko nasza i Wasza wyobraźnia podpowie a środki pozwolą.

Inwestujemy swój czas, serce ale też własne środki.

Jak to zrzutka wraca?

Każda osoba zrzucająca się na ten niesamowity projekt będzie miała możliwość odebrać całą kwotę w postaci noclegów w tym niesamowitym miejscu w zależności od kwoty wpłaconej i cen noclegów w innych miejscach ( tu będzie oczywiście taniej ) a rozliczymy to zawsze na Waszą korzyść.

Mamy też deklarację najlepszej firmy na Majorce organizującej wycieczki lokalne po polsku - Moja Majorka www.mojamajorka.pl, że wpłaty można też rozliczać na wycieczki fakultatywne z tą firmą. Ich autorskie programy zwiedzania biją na głowę wiodące biura podróży programem, atmosferą i kameralnymi grupami.

W tej zrzutce pomagacie zrealizować mega projekt i w sumie nic Was to nie kosztuje ;) a mówią, że tylko karma wraca.

W projekcie uwzględnione są też akcje charytatywne, w których magiczne miejsce zapewnia odpoczynek chorym dzieciom i ich opiekunom w grupach zorganizowanych. Corocznie będziemy prowadzić nabór i wybierać grupy, które odwiedzą nasze niesamowite miejsce na tej pięknej wyspie. Mamy pomysł, że dzieci wykonają prace, w których pokażą jak widzą Majorkę i z czym im się kojarzy i cały pobyt mają od nas za free.

Jeśli pomysł Wam się spodobał, zapraszamy do pomocy w jego realizacji. Środki finansowe to jedno ale włożymy w to całą masę swojej pracy i serca. To będzie coś niesamowitego.

W pierwszej chwili nasza wyobraźnia nas przestraszyła, że niby porywamy się z motyką na księżyc. Ale czy to nie tak właśnie powstają najlepsze rzeczy? Trzeba mierzyć wysoko! Działamy.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 2

 
Hidden data

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!