id: wv3g9n

Rzeźba Husarz Archanioł / Bociany i Układ Słoneczny

Rzeźba Husarz Archanioł / Bociany i Układ Słoneczny

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.
This fundraiser has no moneybox
Add a moneybox to the fundraiser

Our users created 1 166 911 fundraisers and raised 1 213 927 485 zł

What will you fundraise for today?

Description

 Witajcie Szanowni Państwo


Wiele razy zabieram się za napisanie jednej lub kilku zrzutek aż po dziś dzień.

"Husarz Archanioł", to postać, która ma pojawić się na stoczni w Gdańsku już 3.09.2021 co ewentualnie mogę przełożyć o miesiąc-dwa. Projekt wsparł Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego i jestem z nimi umówiony na odsłonięcie obiektu w słynnym miejscu tego miasta, pomiędzy ul. Elektryków, a ECS, tuż przy skrzyżowaniu i wiadukcie, teren udostępnia zaprzyjaźniona mi firma SCG Stocznia Centrum Gdańsk.


Jestem artystą od początku, rysowałem, kreowałem, wędrowałem. Od zawsze pamiętam kolory, puzzle, klocki lego oraz sport. Do dwunastego roku życia tworzyłem i byłem pływakiem, później zapomniałem o sztuce i zająłem się siatkówką aż do dwudziestego pierwszego roku życia, kiedy doznałem kontuzji by obrać nowy kierunek, tudzież powrócić do korzeni. Studiowałem architekturę wnętrz, fotografię, biznes a także spędziłem kreatywny, siatkarski i studencki rok w Paryżu. Do tej pory rozwijałem się pod kątem medycyny naturalnej oraz rozwoju duchowego poprzez zdobywanie mądrości i naukę oddechu.

Jestem wychowankiem Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Czuję się mocno związany z Trójmiastem. Z Sopotem szczególnie, byłem rezydentem Villi Żaka Bergera, czyniąc tam wydarzenia artystyczne'

Maluję głównie farbami olejnymi, a także stworzyłem pierwszy swego rodzaju obraz żywy, który posiada energię oraz temperaturę. Jego właściwości wynikają z połączeń kamieni szlachetnych, między innymi bursztynu. Obraz wibruje i emituje światło podczerwone a także kryje jeszcze wiele tajemnic.


Od 2016 roku udzielam się w przestrzeni publicznej, z czego ostatnie 3 lata eksponowałem twórczość w okolicach 100czni


Zamieszkałem w Mniszku pomiędzy dwiema rzekami, w miejscu dobrej energii, gdzie powstał kolektyw artystów, odrestaurowujemy stadninę, którą oddał mi tata. Ma tu powstać ogród botaniczny, pracownia, palmiarnia, szklarnia, warzywniak już robimy, a także element kąpieliska-uzdrowiska. Wraz z przyjaciółmi pracujemy nad projektami i chcemy wrócić z kolejną propozycją.


Dziewiątego Maja ukończyłem 33 lata i jestem człowiekiem o bardzo szerokim spektrum wiedzy. Aby wyłonić cały jej majestat potrzebuje tworzyć dzieła i uczyć się budować historie dla nas wszystkich. Od lat czytam, pracuje z chorymi, studiuję różne kierunki, tworzę i przeobrażam się. Tworzę głównie jako oddany sługa ku podniesieniu świadomości. Dlatego też, pomimo wielu blokad zwracam się z prośbą do was.


Marzę ukończyć tego wojownika i stworzyć kolejne dzieła by zestawić je w układzie słonecznym. Do tego niezbędne są maszyny, frezarka palcowa, plazma, stacjonarny filtr powietrza, tudzież pochłaniacz niebezpiecznych gazów i pyłów aby chronić zdrowie i otoczenie i inne.


Celem tej rzeźby jest przywrócenie siły i nadziei w narodzie oraz redukcja strachu. Husaria to piękny temat, przeplatana symbolami z różnych krańców świata, nosząca ślady antycznych cywilizacji, ustawiona jako podróż antropologiczna. I absolutnie Wolna. Kiedy się przy niej stoi, to każdy czeka aż ta się poruszy :)


Bardzo Dziękuję, że jesteście i że mogę chociaż spróbować.

zapraszam do odwiedzin i współtworzenia pięknej idei.


Kuba Machinstagram: kubamach37388

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Offers/auctions 6

Buy, Support.

Buy, Support. Read more

Inactive
Others
obraz 30/20
obraz olejny abstrakcyjny dopasowany do indywidualnych potrzeb
772 zł
Ended
Others
obraz 50/70
obraz olejny abstrakcyjny dopasowany do potrzeb indywidualnych
3000 zł
Ended
Others
rzeźba ceramiczna
dopasowana do indywidualnych potrzeb, forma ceramiczna średniej wielkości
4000 zł
Ended
Others
obraz 100/70
obraz olejny abstrakcyjny dopasowany do potrzeb indywidualnych
5000 zł
Ended
Others
obraz 200/150
obraz olejny abstrakcyjny dopasowany do potrzeb indywidualnych
10000 zł
Ended

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!