id: wvabz6

Na Mój Wymarzony Rower

Na Mój Wymarzony Rower

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 168 356 fundraisers and raised 1 216 542 816 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam Wszystkich Zbieram Na Rower Niestety Mój się już do niczego nie nadaję psuję się ciągle i boję się już na nim jeździć bo ma tak krzywe koła ostatnio się na nim wywaliłem bo łańcuch się zerwał kupiłem ten Rower kiedyś za 300 zł używany bo na Iny niestety nie było mnie stać ciężko mi się już na nim już jeździ bo ma tylko 3 biegi ale Tylko 2 działają niestety boję się odam go na złom bo do niczego już się nie nadaje jest całkowicie zardzewiały bardzo prosze o pomoc bardzo lubię jeździć na rowerze ale niestety nie mam na czym bo nie mam pieniędzy rower jest mi bardzo potrzebny bo lubię sobię jeździć a to do babci i dziadka a to z kolegami czy pojechać do sklepu bardzo dziękuję za każdą złotówkę mam nadzieję że będę mógł  jak najszybciej usiąść na siodełku
There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!