id: wx8jm4

Pomoc dla brata na wózku inwalidzkim

Pomoc dla brata na wózku inwalidzkim

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 166 929 fundraisers and raised 1 214 024 191 zł

What will you fundraise for today?

Description

Mój brat jest wspaniałym, ciepłym i bardzo pomocnym człowiekiem. Przez wypadek w pracy posypało mu się życie. Musiał nauczyć się żyć na wózku, przez to stracił możliwość godnej egzystencji. Jest na rencie , której wysokość nie wystarcza na rozwijanie pasji , jaką odkrył w szpitalu- MALARSTWO :) Pomóżmy dać mu radość z życia i warunki do dalszego rozwoju pasji (koszt płócien, farb, pędzli i całego sprzetu potrzebnego do tej profesji) Dziękuję za wsparcie i pomoc.

Mój brat jest wspaniałym, ciepłym i bardzo pomocnym człowiekiem. Przez wypadek w pracy posypało mu się życie. Musiał nauczyć się żyć na wózku, przez to stracił możliwość godnej egzystencji. Jest na rencie , której wysokość nie wystarcza na rozwijanie pasji , jaką odkrył w szpitalu- MALARSTWO :) Pomóżmy dać mu radość z życia i warunki do dalszego rozwoju pasji (koszt płócien, farb, pędzli i całego sprzetu potrzebnego do tej profesji) Dziękuję WSZYSTKIM za wsparcie i pomoc.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 4

 
Hidden data
25 zł
 
Hidden data
15 zł
 
Hidden data
10 zł
IW
Ilona Wichowska
1 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!