id: wxxrt5

Na pokrycie kosztów związanych z tworzeniem muzyki

Na pokrycie kosztów związanych z tworzeniem muzyki

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 168 566 fundraisers and raised 1 216 886 498 zł

What will you fundraise for today?

Description

Cześć! Nazywam się Konrad. Jestem początkującym muzykiem. Niestety, na początku bieżącego roku, straciłem prace. Przy obecnie panujących restrykcjach, znalezienie nowej pracy w mojej branży, jest bardzo mocno utrudnione. Bardzo prosiłbym Was o pomoc, w tym trudnym, dla wszystkich czasie. Zdaje sobie sprawę, ze nie każdy obecnie dysponuje dużymi środkami, i każdy zmaga się z pewnymi ograniczeniami, wiec nawet złotówka czy dwie, bardzo pomogą. Nie jest to dla mnie komfortowa sytuacja, prosić obcych ludzi o pieniądze, lecz pasja która mam, nie pozwala mi z niej zrezygnować. Jeśli uda mi się zrealizować teledysk, będę chciał podziękować każdej osobie zaangażowanej w pomoc, w formie podziękowań z imienia i nazwiska, lub pseudonimu. Mogę zagwarantować, ze nie zapomnę o tych, którzy wyciągnęli do mnie pomocna dłoń. Mam nadzieje, ze uda mi się spełnić marzenie!

Dziekuje każdemu z Was!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.